Motorin ve Benzin Nerden Alınmalı (Nereden Alıyoruz)??

Hangi Akaryakıt İstasyonu???

• BP

Oy: 39 13.3%
  • OPET

Oy: 76 25.9%
  • SHELL

Oy: 112 38.2%
  • PETROL OFİSİ

Oy: 40 13.7%
  • TOTAL

Oy: 21 7.2%
  • DİĞER

Oy: 5 1.7%

• Kullanılan toplam oy
    293

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aygaz çabuk bitiyor abi iki haftadır site de muhabbeti olmuştu galiba denedim milangaz daha uzun yol yaptırttı hatta performans bile aynı

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
flybird' Alıntı:
bence ilk önce istasyon sağlam olmalı. Mutlaka bir sorun çıkarsa diye fişini almalıyız(plaka yazma işi iyi oldu). Fransız mallarından uzak durmalıyız. Adamlar her geçen gün kuyumuzu kazıyorlar. Artık duyarlı olmalıyız.
Zaten şimdiye kadar yazılan yorumlar arasında hiç şikayet olmayan Opet var ve türk malı. Ayrıca Ankara da oturan arkadaşlar için biraz uzak olacak ama başkent üniversitesinin girişinde Başkent Üniversitesine ait Molpet var (isim biraz ofsayt). Bence Ankaranın en iyisi.
Haberal benzini beleş verse gene almam hiç almadımda 5 senedir okula giderim depom boş olsa bile gider galeryanın ordaki opet yada shell den alırım,ayrıca ümitköyü geçince po var bizm arkadaşların gayet iyi mazotu var en çok yolu po ile yaptım ben.

burak911

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende OPET kullanıyorum ve çok memnunum ancak hep aynı yerden almaya özen gösteriyorum

06UF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceleri Kurtuluş kavşağındaki BPden alıyordum.El değiştirdi, istasyonun tadı tavrı tamamen değişti; şimdilerde Çetin Emeçin Konya-Samsun yolu çıkışındaki BPden alıyorum , fena değil..

cutebadboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben petrol ofisinden 97 oktan alıyorum çıktığından beri.çok memnunum.istasyon kız arkadaşımın babasının bununda etkisi var tabi.müstakbel istasyonum :p

turko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eurodizel de hangi istasyonu tercih ediyorsunuz?

Eurodizel de hangi istasyonu tercih ediyorsunuz?

Son düzenleme:

turko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:

Arkadaşım haklısın neden bu ifadeyi yaptığını biliyorum.Yanlışlıkla yeni bir konu açmıştım.ggggffhhhhh gibi harflerle..:eek: ..Ama sonra düzelttik şükür.ama hiç katılım yok..şıkları koymayı yine beceremedim:eek: bir bilen ayrıntılı anlatırsa harika olacak..:alkis: