Motorin ve Benzin Nerden Alınmalı (Nereden Alıyoruz)??

Hangi Akaryakıt İstasyonu???

• BP

Oy: 39 13.3%
  • OPET

Oy: 76 25.9%
  • SHELL

Oy: 112 38.2%
  • PETROL OFİSİ

Oy: 40 13.7%
  • TOTAL

Oy: 21 7.2%
  • DİĞER

Oy: 5 1.7%

• Kullanılan toplam oy
    293

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla po iyi arkadaşlar diyerlerine göre total den sakın almayın yanlız çok kötü

devrimkoc35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Totalden Kimse Benzin Almasin...

ARKADAŞLAR YAKLAŞIK 3 YILDIR SÜREKLİ OLARAK TOTALDEN BENZİN ALIYORDUM.ANCAK GEÇTİĞİMİZ AĞUSTOS AYINDA ARACIMIN BENZİN POMPASI ARIZA YAPTI :cry: .NEYSE ORJİNAL PARÇASIYLA DEĞİŞTİRDİM.ARADAN 3 AY GİBİ BİR SÜRE GEÇMİŞTİKİ AYNI POMPA YİNE ARIZA YAPTI :eek: .TAMİRCİMİN SÖYLEDİĞİNE GÖRE SEBEBİ KULLANDIĞIM SOLVENTLİ BENZİN ...SOLVENT BÜTÜN PLASTİK AKSAMI PARAMPARÇA ETMİŞTİ...HATTA DEPOMDADA İNCELME BİLE MEYDANA GELMİŞ...BU YÜZDEN TOTALDEN YAKIT ALMAYIN...

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devrimkoc35' Alıntı:
ARKADAŞLAR YAKLAŞIK 3 YILDIR SÜREKLİ OLARAK TOTALDEN BENZİN ALIYORDUM.ANCAK GEÇTİĞİMİZ AĞUSTOS AYINDA ARACIMIN BENZİN POMPASI ARIZA YAPTI :cry: .NEYSE ORJİNAL PARÇASIYLA DEĞİŞTİRDİM.ARADAN 3 AY GİBİ BİR SÜRE GEÇMİŞTİKİ AYNI POMPA YİNE ARIZA YAPTI :eek: .TAMİRCİMİN SÖYLEDİĞİNE GÖRE SEBEBİ KULLANDIĞIM SOLVENTLİ BENZİN ...SOLVENT BÜTÜN PLASTİK AKSAMI PARAMPARÇA ETMİŞTİ...HATTA DEPOMDADA İNCELME BİLE MEYDANA GELMİŞ...BU YÜZDEN TOTALDEN YAKIT ALMAYIN...

Allah Allah....:confused: Ne tuhaf benim oğlanda totalden başkasını sevmiyo nedense...Başka istasyondan alıyom,araba arıza veriyo,çekişi bozuluyo,depoyu bitiriyorum gidiyorum totala dolduruyorum araba fişek gibi oluyor,ne zaman değiştirdim araba o zaman arıza veriyo bide shellde hiç problem olmadı bi defa aldım gerçi...Sanırım istasyondan istasyona değişiyo bence...

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_KRAL_' Alıntı:
total fransız bılıonuz demı beyler

Bence biliyorlar konu altında bir kaç kez belirtilmiş çünkü.:(

Didim Alpet şişli BP den benzin almayın. Alan müşterilerimi erimiş pistonlarla bize döndüler. Bu arada Şişli BP yani Damla petrol olarak geçen yer sattığı benzini BPden almıyor kaçak benzin satıyor. BP ile şu ana devam eden davaları. Bpye şikayet için telefon açtığımda adamlarla başa çıkamadıklarını mahkemenin devam ettiğini kendilerine açılan başka davalar olduğunu belirtiler. Ankarada akaryakıt denetimini aradım. Onlarında elinde Damla petrolle ilgili bir çok şikayet var. Ama dava açılsa bile depodaki yakıtın onlara ait olduğunu fiş fatura elinizde dahi olsa ispat edemediğinizden hiç birşey yapılamıyor. Bilgilerinize.

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_KRAL_' Alıntı:
total fransız bılıonuz demı beyler

Biliyozda el mecbur ne yapalım...Toplasan 4 çeşit istasyon anca var.Arızadan dolayı mecbur alıyom.Bende istemezdim almayı...Ama shelli deniycem bi müddet....

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yezocan' Alıntı:
Bence biliyorlar konu altında bir kaç kez belirtilmiş çünkü.:(

Didim Alpet şişli BP den benzin almayın. Alan müşterilerimi erimiş pistonlarla bize döndüler. Bu arada Şişli BP yani Damla petrol olarak geçen yer sattığı benzini BPden almıyor kaçak benzin satıyor. BP ile şu ana devam eden davaları. Bpye şikayet için telefon açtığımda adamlarla başa çıkamadıklarını mahkemenin devam ettiğini kendilerine açılan başka davalar olduğunu belirtiler. Ankarada akaryakıt denetimini aradım. Onlarında elinde Damla petrolle ilgili bir çok şikayet var. Ama dava açılsa bile depodaki yakıtın onlara ait olduğunu fiş fatura elinizde dahi olsa ispat edemediğinizden hiç birşey yapılamıyor. Bilgilerinize.

Bu didim alpet bizim aydının didimi dimi?Çünkü bende benzer bişi duymuştum....Didimin BPsi de çok kötü...Yeni açılan petrol ofisinin iyi olduğunu söylediler....

mali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
shell diyorum, Ankarada en iyisi shell bence.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Daha önce de sözünü etmiştik '' Aklı kelden benzini Shell den ...''
Acaba o da mı Fransız ???

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ilk önce istasyon sağlam olmalı. Mutlaka bir sorun çıkarsa diye fişini almalıyız(plaka yazma işi iyi oldu). Fransız mallarından uzak durmalıyız. Adamlar her geçen gün kuyumuzu kazıyorlar. Artık duyarlı olmalıyız.
Zaten şimdiye kadar yazılan yorumlar arasında hiç şikayet olmayan Opet var ve türk malı. Ayrıca Ankara da oturan arkadaşlar için biraz uzak olacak ama başkent üniversitesinin girişinde Başkent Üniversitesine ait Molpet var (isim biraz ofsayt). Bence Ankaranın en iyisi.