Motordan gelen ses....

serkan53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim başımdanda geçmişti böyle bir ses olayı. Gün geçtikçe arttı. En sonunda servise gittim. Devirdaim kafa kırmıştı. Allah'tan sente atlamamış. Usta çok şanslısın demişti. Bu olay 58000km de oldu. 60000 de değişecek trigeri o zaman değiştirmiştim.Tekrar işcilik vermemek için. Unutmadan söyleyeyim devirdaimi kaliteli olanından al. Piyasada birçok kalitesiz çin malını sana verebilirler dikkatli ol. Sonradan bir daha işcilik vermek istemiyorsan.:)
Başka bir tahminimde sendeki ses için ; eğer trigeri yeni değiştirdiysen gergileri gereğinden fazla sıkarlarsa bu da ses gelme sebebi aklında olsun.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Bu sesleri duyupda bulamayan usta varmı ya anlamıyorum ses geliyor ama kaynağını bulamıyorsun

devirdayım
v ayış rulmanı
triger rulmanları
klima kompresör rulmanı
şarj dinoma rulmanı
veya yatak sarmıştır motor al eline uzun ince tornavida daya motora dinle bu kadar basit

themre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sesleri duyupda bulamayan usta varmı ya anlamıyorum ses geliyor ama kaynağını bulamıyorsun

devirdayım
v ayış rulmanı
triger rulmanları
klima kompresör rulmanı
şarj dinoma rulmanı
veya yatak sarmıştır motor al eline uzun ince tornavida daya motora dinle bu kadar basit

gaza bastıkça artan bi ses var ve bugun fark ettım motor ısındıktan sonra ses geçiyo nedir bunun sebebi?