motordan gelen ses

ibocompany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhetemelen gevşek bir parçadır. bi ara başıma geldi. bulana kadar arabada sökülmedik yer kalmamıştı.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bide aracının motor kaputunun altındaki ses yalıtımı sağlayan yere bi bak belki sesi o yapıyodur

kagan-opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş aracın altındaki karter muhafasında gevşeme olduğunda bu olayı yapar bi de ona bak

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Tırrrrr mı vınnn mı ?

ben bu ses olayına farklı bir yorum getireceğim soner arkadaşın deiklerinden de bir şey çıkmadı ise direksiyon servo motoruna bir baktır..

Liftle kaldır araç çalışırken Altına gir bak hatta içerde biri olsun sisz bakarken direksiyonu sağa sola oynatsın.. bir de öyle dene bakalım...

Ses ordan mı geliyor..

kovas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinizin ilgisine teşekkür ederim bu gün nihayet sorunun kaynağı bulundu motorun arkakısmındaki borunun şaseye değmesi sonucu ses oluşuyormuş bulmak tam 3 saat sürdü boruyu plastik kelepçeyle bağladılar ve halloldu tekrar hepinize teşekkür ederim ankarada sevgilerle

bayram0614

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam merhaba bendede 98 model yumurta kasa hyunda accent var aynı sıkıntı bendede var önce ustanın birine götürdüm üst motor kulakları dedi değiştirdim kesilmesi birine gittim alt motor kulakları dedi aldım değiştirdiler kesilmedi birine gittim şanzuman kulakları dediler değiştirdiler yine kesilmedi şimdide motordan geliyo diyolar bana bi yardımcı olur musun ya 0541 975 24 51 bu numaram bi çağrı atman yeterli olur ararım ben seni teşekkür ederim.