Motordan gelen ses ve hiçbir ustanın çözemediği arıza

ADEM UÇAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı akşamlar aranıza yeni katıldım herkese iyi forumlar. Aracım 1.2 benzinli club corsa. motordan ısınıca gelen ses var 4 özel servise gittim kimisi etek sesi kimisi subap sesi kimisi ise rektefe edilmeli dedi. ses dikiş makinası sesi gibi soğukken yok ama ısınınca geliyor. rolantidede var seyir halindeykende var. etekten dolayı olsa herzaman yapar sıcak veya soğuk farketmez diye biliyorum ama bu sesi neden yaptığını bilmiyorum yağ yeni. yağ yakma veya eksiltme duman atma gibi olay yok. yarın yetkili servise gitcem arıza tespiti yaparlar mı sağlam olur mu ne kadar masrafım olur konuyla ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. daha önce opel kullanmadım ilk deneyimim. şimdiden teşekkürler syn. arkadaşlarım abilerim kardeşlerim.. ses benzeri linktedir.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç durduğu yerde motor ısınınca o ses geldiği anda debriyaja bas ses kesiliyorsa baskı bilyasıdır.boştayken bilyadaki boşluk dikiş makinası sesine benzer ses yapar sübap yatak sesiyle de karıştıran ustalar oluyor bunu nedense