motor teklemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kovas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle bütün forum üyelerine selam ederim.
Benim 2002 1.4 astram var 2-3 viteslerde düşük devirlerde aracımda seyir halindeyken ara sıra olmak üzere bir anlık olsun tekleme yaşıyorum bu konu ile ilgili forumda arama yaptım ve bir çok sebebe bağlı olarak oluşan bu problem hakkında değişik zamanlarda bu konu ile ilgili yazılanları okudum fakat bu konuda serzenişi olan arkadaşların sonuçta bu problemlerini çözdüğünü düşünüyorum ama kimse sonuçtan bilgi vermemiş bu da sorun başa geldiğinde deneme yanılmalara , zaman ve para kaybına yol açıyor aracımızı hırpalattığımızda cabası siz değerli dostlarda ricam bu sorunu yaşamış olan deneyim sahibi kullanıcı ve ustalarımızın bu konudaki öncelikli arıza tesbit hakkındaki fikirlerini ve sorunu halletmiş olan arkadaşlarımızında sonuçlarından bahsetmeleri
saygılarımla

kovas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekleme

Anladığım kadarı ile astralarda kronik bir sorun olarak karşımıza çıkan bu konuda bundan sonra sorun yaşayabilecek arkadaşlara bir rehber olacağını düşünüyorum

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle bütün forum üyelerine selam ederim.
Benim 2002 1.4 astram var 2-3 viteslerde düşük devirlerde aracımda seyir halindeyken ara sıra olmak üzere bir anlık olsun tekleme yaşıyorum bu konu ile ilgili forumda arama yaptım ve bir çok sebebe bağlı olarak oluşan bu problem hakkında değişik zamanlarda bu konu ile ilgili yazılanları okudum fakat bu konuda serzenişi olan arkadaşların sonuçta bu problemlerini çözdüğünü düşünüyorum ama kimse sonuçtan bilgi vermemiş bu da sorun başa geldiğinde deneme yanılmalara , zaman ve para kaybına yol açıyor aracımızı hırpalattığımızda cabası siz değerli dostlarda ricam bu sorunu yaşamış olan deneyim sahibi kullanıcı ve ustalarımızın bu konudaki öncelikli arıza tesbit hakkındaki fikirlerini ve sorunu halletmiş olan arkadaşlarımızında sonuçlarından bahsetmeleri
saygılarımla

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=27479

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yukarıdaki linkte soruna cevap var tamamını oku.

kovas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginize teşekkür ederim ama genel hatları ile kondan bahsediliyor bu konuda deneyimi olan arkadaşların katılımını bekliyorum

kovas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu konuda deneyimi olan yokmu forumda

Babu_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ateşleme bobini direk ateşleme bobin kitini değiştir problem gidecektir. Bende tekleme vardı araba normal seyir halindeyken yawaşlarken filan direk direksiyondan hissediyordum.Sonra öğrendim silindirlerin biri çalışmıyor.O yüzden ateşleme bobinini değiştirdim sorun ortadan kalktı.

tiseri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buji kablosunu değiştir, servise git aynısını söyleyecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...