motor rölanti devri.......

serefertas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracım 98 astra g. Sizlere sorum Motor rölanti devri hakkında. Benim aracımda motor sıcakken yol bilgisayarı rölantide 0.8 - 0.9 gösteriyor.Bir arkadaşımın 2005 astra H sinde bu değerin 0.5 olduğunu söyledi aynı zamanda babasının 2001 astra G sindede 0.5 gösterdiğini söyledi.Acaba benim araçta sorun mu var. Yapmam gereken bir şey war mı. Şimdiden teşekkür ediyorum.....

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kımmiş abii 0,5 gösterıyor dıyen onu bı söylermısın?? 1.6 arac rolantıde 0,5 haa?? o iş yaş bazen cok azda olsa 0.7 gösterırı normalde klıma kapalıysa ve motor sıcaksa 0,8 felan

serefertas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
WALLA BEN KENDİM GÖRMEDİM AMA BURADA BİR ÖĞRETMEN ARKADAŞIM SÖYLEDİ YARIN Bİ BAKACAM ARABASINA....

YANİ BENİM ARABA NORMALLLL ÖÖÖLE Mİİİ:pon: :pon: :pon:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewwet normal

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracının rölenti devrinin 750-850 arası olması lazım!ufak kaymalar olabilirr! OTO ÇALIŞKAN

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
astrammm' Alıntı:
kımmiş abii 0,5 gösterıyor dıyen onu bı söylermısın?? 1.6 arac rolantıde 0,5 haa?? o iş yaş bazen cok azda olsa 0.7 gösterırı normalde klıma kapalıysa ve motor sıcaksa 0,8 felan
:good:
0.8 - 0.9 bende de ...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rölenti olayına kafayı takmayın bence cihazı bağlayıp 1dk istediğin ayara indiriyorlar mesela rölantim 0.9 civarında ama dizel servisteki arkadasla konustum istiyorsan indiriyim ama kışın birazda yüksek olması ideal havalar düzelince 0.6-0.7 civarına indiririz dedi.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Rölenti olayına kafayı takmayın bence cihazı bağlayıp 1dk istediğin ayara indiriyorlar mesela rölantim 0.9 civarında ama dizel servisteki arkadasla konustum istiyorsan indiriyim ama kışın birazda yüksek olması ideal havalar düzelince 0.6-0.7 civarına indiririz dedi.
rolantıyı düşürmek mesele degıl ancak öyle daha fazla yakar:D

yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söylediğin değerler normal gibi bi sorun yoktur bence

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:

:good: :good: :good: :alkis: