motor degişimi

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: motor degişimi

mstmlk link' Alıntı:
Son olarak.  Opel müşteri ilişkileri biz aaracı direk olarak degiştiremayiz mahkeme kararı gerekli dedi avukatıma sordum. En az 9 ay sürer dedi arabasız olacaksın . Deyince degiştirin motoru ddedim . Garantisini 1 sene uzattılar birde navigaston. Hediye ettiler ama daha bekliyorum ne zaman gerekler bakalım
tabı gotlerı boklu ya onun ıcın navıgasyon  hedıye edıyorlar suçlarını ort pas etmek ıcın motor getırdıklerı gun mutlaka orda olmanı ıstıyorum montaj sırasında bşlarında ol bakalım gerçekten sandıktan mı çıkacak motor

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Katrilyonluk firmaların sahilde kum tanesi misali bir araç değişimi yapmamak için attıkları taklalara bak hele..

Vw de de fabrikada ters takılmış pistonlar yüzünden aracı ve sinirleri harabeye dönen bir arkadaş vardı başka bir forumda.

Ne kadar böyle firma - servis varsa hepsinin işleri ters gitsin. ("hepsinin" den sonra sık kullanılan bir küfür de monte edebilirsiniz - içinizden!!)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahhh be abi keşke kabul etmeseydin.sıfır aracın motoru 3 kez açılmış ve sorun çözülememişse o aracı değiştirmeleri gerekirdi.motor değişimi nedir ya.değer kaybının kralını yaşayacaksın bunlar yüzünden.garantisini 1 deil 10 sene uzatsa neye yarar aracın fabrika motoru değişmiş.dava açsan kesin kazanırdın.Aracının motoru ne?1.3 dizel mi 1.4T mi 1.6T mi 1.6 115 mi?

edit:geçmş mesajlarınıza baktım aracınız 1.3 dizelmiş.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Katrilyonluk firmaların sahilde kum tanesi misali bir araç değişimi yapmamak için attıkları taklalara bak hele..

Vw de de fabrikada ters takılmış pistonlar yüzünden aracı ve sinirleri harabeye dönen bir arkadaş vardı başka bir forumda.

Ne kadar böyle firma - servis varsa hepsinin işleri ters gitsin. ("hepsinin" den sonra sık kullanılan bir küfür de monte edebilirsiniz - içinizden!!)
ıyıde tolga ıstesende pıstonları ters takamazsın kı bu işi beceren arkadaşa madalya vermek ısterım  :D

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
ıyıde tolga ıstesende pıstonları ters takamazsın kı bu işi beceren arkadaşa madalya vermek ısterım  :D
piston biyel kollarından bahsetmek istemiş Tolga ,bi ara vw de tsi motorların bazılarında biyel koları fabrika çıkışı baz ters takılmış düşük güçte olanlarda sorun yok ama 160 lık tsi lerde yataklarda zorlamdan dolayı ezilmeye yol açmış bu durum.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
hatta konusunu buldum donanım haberde buyrun okuyun doğuş oto rezilliğini

http://forum.donanimhaber.com/m_68413227/tm.htm

Ulaş konuyu okudum gerçekten facia ama sonunda ne olmuş 15 sayfa okuyamadığım için bilmiyorum. Umarım maduriyetleri çözülmüştür.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Ulaş konuyu okudum gerçekten facia ama sonunda ne olmuş 15 sayfa okuyamadığım için bilmiyorum. Umarım maduriyetleri çözülmüştür.
ozdemır sende konunun  sonundan gerıye doğru okusaydın sonunda ne mı olmuş sıtenın yonetıcısı konuyu kıtleyıp rafa kaldırmış nedenı de konunun sahıbıı 2 aydan berı forumaa gırmedığınden dolayı

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
sonunda dh yöneticisi 2 aydır konuyu açan şahıs mesaj yazmadığı için konunun dağıldığını onun için kiletlediğini belirtmiş