motevo multimedia sistemi kullananlar

racingteam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: motevo multimedia sistemi kullananlar

Bende geçen hafta aracıma serviste motevo taktırdım bir hafta sonra söktürdüm sırf park sensörü uyarı ses tonu yüzünden, arajın orjinalinde olan sistem uyarı sesi iptal oluyo cihaza bağlı harici bir hopörlör ile veriliyor ses, diğer kullanan arkadaşlarında aynımı bilmiyorum ama benim hoşuma gitmediği için geri iade ettim cihazı, usb menüsü kötü yazı fontlarıda berbattı ve ekran netliği parlaklığı azdı malesef birtürlü ısınamadım cihaza, şimdi ne taktıracağımı bilmiyorum açıkçası.

bytemiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimkide aynı bakalım.tema nasıl yükleyecem araştırıyorum

fersty

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 astra sedan

arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar matevo multimedia taktırdım ama videolarda problem yaşıyorum öncelikle matevo hangi formatlları destekliyor ve  bazı mpg  çevirdiğim videoları nedense tam ekran izleyemiyorum . mp4 de çevirdiğimde kasma yapıyor bana bunu konuda yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fersty link' Alıntı:
arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar matevo multimedia taktırdım ama videolarda problem yaşıyorum öncelikle matevo hangi formatlları destekliyor ve  bazı mpg  çevirdiğim videoları nedense tam ekran izleyemiyorum . mp4 de çevirdiğimde kasma yapıyor bana bunu konuda yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim
hangi çözünürlükle çeviriyorsunuz, çözünürlükte sıkıntı var sanırım

bytemiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben mpeg formatına cevirip dvd ye attım şimdilik kasma yok gibi.birde usb den kullanınca flash disk bazen yavas kalabiliyor

fersty

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 astra sedan

ya şimdi şöyle bir sıkıntım var mp4 çevirdiğimde video takılıyor mpg çevirdğimde oluyor ama bundaki sıkıntımda  video  ekrana tam oyurmuyor yardımcı olursanız sevinirm

fersty

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi mp4 çevirdiğimde kasma yapıyor mpg yaptığımda oynatıyor ama bundada tam ekran sorunu oluyor .ekran oranını 4.3 yapıyorum ama gene olmuyor

bytemiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onu tam bilemeyecem bizimkinde doğrudan tam ekran oluyor.ben xmedia recode diye bir programla formatı çevirdim.acaba ayarla ilgili bir durummu var tam bilemiyorum

fersty

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende mpg yapıyorum bundada sorunum tam ekran izleme  üstten siyah ve alttan siyah olan videoları bir türlü tam ekran olmuyor bu konuda yardım lütfennn video dönüştürücüde kullanıyorum ama bir türlü tutturamadım bir yerde yanlış yapıyor olabilirim .

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

720x480 video boyutuna çevirin bu problemi çözecektir