MOKKA vs ASTRA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahim525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acikcasi alman diyede yalitim olarak pek bi fark beklemeyin, astranin yalitim o kadarda iyi degil gibi geldi bana. Diger Renault aracimiz var ona gore degerlendirdim tabi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

renoda sadece babamın torosu var onu biliyorum :) şaka bi kenara reno aracım olmadı hiç kadjara bakmaya gittim geçen gün sağosunlar test araçları yoktu kullanımı nasıl bakamadım o yüzden ama benim avensisle astra arasında yalıtım olarak hissedilebilir bi fark var d segment iyi bi araba alıyorum düşüncesiyle o kadar para verip aldım dibine kadar pişman oldum japona tövbe ettim...astra testine arabamla gittim yani aynı saatlerde aynı yolda aynı şartlarda astrayı da avensisi de kullanmış oldum yol motor rüzgar mendil satan çocuk ne kadar ses varsa hepsi avensisin içinde malesef...kaldı ki test ettiğim astra dizel olmasına rağmen yalıtım çok iyi geldi

ibrahim525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman abi Astra Sedan al içinde kalmasın :) Tuş karmaşası alışınca çözülür, sıfır olması, ekstra donanımlarının olması dahada cezbettirir..

ibre o tarafa döndü gibi zaten dün arabalarla yatıp kalkan bi arkadaşımla da konuşuyoduk 70-80 bin parayı gözden çıkarmışsın sıfır al kafan berrak olsun hem mokkayı kime satacan ikinci elde dedi :D ikinci eli dert etmiyorum ben bindiğim arabaya bakarım ilk arabam citroen c4 vtr tek kapılıydı onu bile kar ederek sattım :D görevliye sedanda ne zaman yeni kasaya geçecekler diye sordum özellikle tuşlara takıldığım için ortalama 3 yıl opelin genel stratejisi bu astranın önceki kasasında da aynısını yaptılar dedi bi de acaba aralıkta extra bi indirim yaparlar mı diye düşünüyorum pek yapacaklar gibi gelmiyo bana ama şu an zaten tüm modellerde ortalama 5 bin civarı indirimleri var bu konuda ne düşünüyosunuz

mkaraca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renoda sadece babamın torosu var onu biliyorum :) şaka bi kenara reno aracım olmadı hiç kadjara bakmaya gittim geçen gün sağosunlar test araçları yoktu kullanımı nasıl bakamadım o yüzden ama benim avensisle astra arasında yalıtım olarak hissedilebilir bi fark var d segment iyi bi araba alıyorum düşüncesiyle o kadar para verip aldım dibine kadar pişman oldum japona tövbe ettim...astra testine arabamla gittim yani aynı saatlerde aynı yolda aynı şartlarda astrayı da avensisi de kullanmış oldum yol motor rüzgar mendil satan çocuk ne kadar ses varsa hepsi avensisin içinde malesef...kaldı ki test ettiğim astra dizel olmasına rağmen yalıtım çok iyi geldi

Bizdede kadjar var dizel gayet memnunuz, astraya gore segment farkli tabiki ama ilk aldigimizda renault a karsi cok tereddut vardi nissan kaskay arasinda gittik geldik karar kadjar oldu, iyiki almisiz dedim :)

ibrahim525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizdede kadjar var dizel gayet memnunuz, astraya gore segment farkli tabiki ama ilk aldigimizda renault a karsi cok tereddut vardi nissan kaskay arasinda gittik geldik karar kadjar oldu, iyiki almisiz dedim :)

Allah korumuş sizi qq kullanan arkadaşlarım vardı konfor denen bişey arama diyolardı gerçi kullanmadım hiç qq o yüzden fazla atıp tutamıcam :) kadjara gelince beğeniyorum diyebilirim arabayı aslında ama dizelinde fiyatı beni biraz aşıyo benzinlide de nası bi kafayla böyle bi strateji yaptılar bilmiyorum ama dolu paket yok sadece touch vardı donanım olarak bu yüzden yönelemedim kadjara bi türlü

mkaraca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah korumuş sizi qq kullanan arkadaşlarım vardı konfor denen bişey arama diyolardı gerçi kullanmadım hiç qq o yüzden fazla atıp tutamıcam :) kadjara gelince beğeniyorum diyebilirim arabayı aslında ama dizelinde fiyatı beni biraz aşıyo benzinlide de nası bi kafayla böyle bi strateji yaptılar bilmiyorum ama dolu paket yok sadece touch vardı donanım olarak bu yüzden yönelemedim kadjara bi türlü

Butceniz ne kadar bilmiyorum fakat 1.2 130 beygir otomatik icon paketi var satista. Yakitida 1.4 astra otomatik le ayni 7 - 8 litre arasi. 1 seneyi devirdik simdilik sikintimiz yok bakalim :)

ibrahim525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Butceniz ne kadar bilmiyorum fakat 1.2 130 beygir otomatik icon paketi var satista. Yakitida 1.4 astra otomatik le ayni 7 - 8 litre arasi. 1 seneyi devirdik simdilik sikintimiz yok bakalim :)

3 gün önce bayideydim yok dediler valla renonun sitesinde de görünmüyo 1.2 touch için de fiyat 81 bin extra donanımlar hariç..ki zaten extra donanım da eklenmiyo touch denen zımbırtı pakete cam tavan bile eklenemiyo ne yazık ki

ibrahim525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pardon şimdi tekrar baktım otomatik varmış ama renoda otomatikten biraz çekiniyorum açıkcası...sizdeki otomatik miydi

mkaraca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon şimdi tekrar baktım otomatik varmış ama renoda otomatikten biraz çekiniyorum açıkcası...sizdeki otomatik miydi

Aynen otomatik edc sanziman, guya kadjar yeni megane talismanda yenilemisler diyolar ama ne kadar dogru bilmiyorum:)

ibrahim525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen otomatik edc sanziman, guya kadjar yeni megane talismanda yenilemisler diyolar ama ne kadar dogru bilmiyorum:)

:) pek güven olmaz bu otomobil üreticilerine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...