MOKKA vs ASTRA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahim525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamun aleyküm arkadaşlar Mokka veya Astra düşünüyorum (astra sıfır km mokka 1-2 yaşında düşük kilometrede) iki araç arasında kıyas yapıldığında hangisini tavsiye edersiniz motor olarak ikisinde de tercihim 1.4 Turbo otomatik 2 araçla da test sürüşü yaptım ama pek fark göremedim bi de uzun vadede kullanıcı yorumları benim için önemli cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Astra sıfır ise tabiikide Astra ama donanım seviyeleride önemli.. Onlarıda yazarsanız daha kolay kıyaslama yapabiliriz..

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamun aleyküm arkadaşlar Mokka veya Astra düşünüyorum (astra sıfır km mokka 1-2 yaşında düşük kilometrede) iki araç arasında kıyas yapıldığında hangisini tavsiye edersiniz motor olarak ikisinde de tercihim 1.4 Turbo otomatik 2 araçla da test sürüşü yaptım ama pek fark göremedim bi de uzun vadede kullanıcı yorumları benim için önemli cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Mokka suv, Astra ise sedan araç.

ibrahim525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra sıfır ise tabiikide Astra ama donanım seviyeleride önemli.. Onlarıda yazarsanız daha kolay kıyaslama yapabiliriz..
ikisinde de full donanim tercihim mokka cosmo paket + sunrooflu (bulabilirsem) 70-72 civainda 2014-2015 model max. 20 bin km astra da sport donanim + stil paket ve kis paketiyle beraber 78500 oluyo

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sıfır araç almak daima daha mantıklı hem bence 2 yıllık bir araba ile karşılaştırılamaz.. Astra HB 1.4 150 hp Dynamic paket + opsiyonlar (sunroof vs.) düşünmez miydiniz?

Edit: Otomatik vites ise opsiyonsuz alırsınız çünkü fiyat o zaman bayağı tırmanıyor..

ibrahim525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mokka suv, Astra ise sedan araç.

evet segment olarak farkli araclar gonlumde yatan mokka aslında cunku 3 arabam oldu simdiye kadar 3u de sedan artik yuksek bi arabam olsun istiyorum ama 5-6 bin fazla verip sifir arabaya mi binsem diye de dusunuyorum sadece bu arada su an kullandığım arac 2012 avensis yalıtım ve suspansiyon yonunden cok sikayetciyim bu yuzden alman markası tercih etmek istedim mokkayi da astrayi da kullandım konfor yonunden pek sikinti goremedim tek endisem mokkanın boyutlarindan dolayi virajlarda nasil tepki verecegi

mkaraca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acikcasi alman diyede yalitim olarak pek bi fark beklemeyin, astranin yalitim o kadarda iyi degil gibi geldi bana. Diger Renault aracimiz var ona gore degerlendirdim tabi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ibrahim525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıfır araç almak daima daha mantıklı hem bence 2 yıllık bir araba ile karşılaştırılamaz.. Astra HB 1.4 150 hp Dynamic paket + opsiyonlar (sunroof vs.) düşünmez miydiniz?

Edit: Otomatik vites ise opsiyonsuz alırsınız çünkü fiyat o zaman bayağı tırmanıyor..

hocam otomatiği çok beğendim...easytronic ten bi arkadaşım çok çekmişti o yüzden hiç aklımda değildi normalde otomatik opel almak ama bayide test sürüşü yaptığım araç otomatikti ve görevli de otomatiğe yöneltmeye çalıştı açık açık söyledim sizin arabalarınız iyi ama otomatik süründürüyo arkadaşım hayattan bezmişti dedim easytronicden emin olun biz de çektik müşterilerimizle çok sıkıntılar yaşadık ama active select gerçekten sağlam deyince bi araştıriym bakalım dedim ve sorunsuz bi şanzıman olduğunu öğrenince bi de vites geçişleri falan oldukça iyi geldi bana otomatiğe yöneldim ben de..tabi sedan araç seviyorum bi de bu var :) astrada takıldığım yerlerden biri de tuş karmaşası yeni kasa hb de o problemi çözmüşler ama işte bende de bi orta yaş sedan sevgisi gibi bişey var sebebini çözemediğim :kop:

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
O zaman abi Astra Sedan al içinde kalmasın :) Tuş karmaşası alışınca çözülür, sıfır olması, ekstra donanımlarının olması dahada cezbettirir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...