Minibüş şoförü katili olucam sonunda

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Minibüş şoförü katili olucam sonunda

OGOKTAS link' Alıntı:
Sağol Brader, harbiden dalmamız gerekirdi, yanımda hamile kız kardeşim vardı, Abi ne olur bulaşma dedi ve çarpma etkisi ile birazda korktuğu için onunla ilgilendim. Yalnız olsaydım kesinlikle bırakmazdım peşini...

Sn.Özdemir kardeşim, bencede çok iyi yapmışsın bırak Allahtan bulsun belasını, çok büyük geçmiş olsun.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
Sn.Özdemir kardeşim, bencede çok iyi yapmışsın bırak Allahtan bulsun belasını, çok büyük geçmiş olsun.

Çok sağol Ercan abi, bizde öyle dedik ama kız kardeşim yanımda olmasa belki peşini bırakmazdım

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende HAREM münübüslerinin en sol şeritten tam gaz giderken sağ şerite yardırarak geçmelerine hastayım, adamların arka hiç umurlarında deyil. capo dft012

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FredericKapuska link' Alıntı:
Dün akşam büyük bir kazadan kıl payı kurtuldum. Akşam iş çıkışı evime gidiyordum. Akçay girişine yaklaştığım için Allah'tan hızımı düşürdüm şerefsiz bir minibüs şoförü önünde kamyon var diye sinyal vermeden aynasına bakmadan birden benim şeride attı kendini.Ben minibüsün sol arka hizasındaydım yani yanından geçmek üzereyken yaptı bunu.Frene kornaya basmama rağmen 2 3 sn kendini sağa atmadı Allah'tan ABS devreye girdi.Yoksa ya refüje çıkacaktım ya minibüsün üstüne.Işıklarda şerefsiz bide geldi arkama girdi.İndim arabadan adama bi ton küfür ediyorum ses bile çıkarmadı.Arabasının sol tarafı gitmiş zaten adamın umurunda değil. Plakasını aldım ama nereye şikayet edebilirim bilmiyorum.Minibüsçüler derneğine şikayet etsem zaten birbirlerini tutuyorlar kimi kime şikayet edeceksin. Sabah yine işe giderken sığır bi minibüs şoförü en sol şeritten önüme kırdı en sağa geçti.Katil olmamak elde değil. madd  battle_Teroriste

Geçmiş olsun, bizim minibüsçülerden bazıları süzme dayaklık bazen artislik yapanları takip ediyorum 110 - 120 yi zorluyorlar kalabalık trafikte..

Bence plakasını trafiğe şikayet et.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Trafik Denetleme'ye sikayette bulunun. Trafik guvenligini tehlikeye sokmaktan ceza yiye yiye meslegi birakan gordum ben. Cok gecmis olsun bu trafik canavarlarindan cekenlere.

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen bugünde bir fırsat bulup trafiğe şikayet edicem.Bıktırdılar artık.Araba yokken minibüse binmek ölümdü kağnı gibi 5 dk yolu 20 dk da gidiyorlar şimdi araba aldık adamlar trafikten soğuttu.Şeytan diyo al külüstür bi kamyonet boş gördüğüne yapıştır acıma.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Size tavsiyem fahri trafik müfettişi olun o zaman kimseye muhtaç olmadan kendiniz kesersiniz cezasını.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı gün dediğin minibüsü gördüm, sol tarafı boydan boya ezik.

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi adam sırf vukuatmış ya.Sadece sol tarafı olsa sağda da var ezikler.