Minibüş şoförü katili olucam sonunda

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Minibüş şoförü katili olucam sonunda

FredericKapuska link' Alıntı:
Aynen yırttım ama yırtamasaydım durum baya kötü olurdu.Sana da geçmiş olsun bu arada büyük bişey olmaması insanı bi nebze rahatlatıyor tabi hiç olmasa daha iyi ama işte mallar olduğu sürece trafikte illa karşına çıkıyor.

Eyvallah çok sağol. Aynen öyle inş. birdaha böyle şeyler yaşamayız...

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

ikinizede geçmiş olsun ,sabah sabah enderin saygılarımı ilettim minübüsçü şahıslara.

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Minibüs plakasını polise bildirdiğiniz takdirde gereken cezai işlem uygulanıyor. Şahsen Malatya'da 2 minibüs şoförünü şikayet etmemle polislerin çevirmesi 1 dk sürmedi :) Kenara çekip izlediğimde çatır çatır ceza yazdıklarını büyük bir keyifle izledim :)

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

janjan link' Alıntı:
Minibüs plakasını polise bildirdiğiniz takdirde gereken cezai işlem uygulanıyor. Şahsen Malatya'da 2 minibüs şoförünü şikayet etmemle polislerin çevirmesi 1 dk sürmedi :) Kenara çekip izlediğimde çatır çatır ceza yazdıklarını büyük bir keyifle izledim :)

ooo o zaman çok iyi Allah'tan trafikte tanıdıklar var ben bi şekilde o adama ceza yazdırıcam.

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Az önce derneklerine gittim şoföre 100 tl ceza kesildi.Adam hem şeker hastasıymış hem panik atak.Olaya bakarmısın ya minibüs hattını da daha yeni almış. battle_Teroriste

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kocaelide daima böyle şeyler oluyor maalesef otobüs durağını e-5in içine yaptılar transit yola ve herkes atlıyor ben her zaman en sola geçerim sağda kalmayıp mümkün olduğuncada dikkat ederim 1-kamyon 2-minübüs ş...sizler küçük araba görünce direk atlıyorlar nede olsa durucak diye....

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun arkadaslar,

Maalesef ülkemizdeki sürücü kurslarinda ögretilmeyen bazi seyler var, en azindan bana zamaninda serit degistirme sirasinda omuz üzerinden de kör noktaya bakmak gerektigi ögretilmedi.Ben zaten ihtiyatli oldugumdan her zaman araclar ile aramda mesafe biraktim, serit degistirirken de ardarda birkac kez bakardim. Fakat dogru hareketi Almanya"daki direksiyon kursundan sonra yapmaya basladim.

Gecen yaz tatile geldigimde Denizli"de sehir icinde iki seritli bir yolda sag seritte seyreden bir aracin solundan gecmek üzereyken, eleman öndeki minibüs fren yapti diye sol seridi kontrol etmeden aniden benim önüme kirdi.Allah"tan yol da müsaitti, ben de biraz geriden geldigim icin sonucu tahmin ettim de öyle kurtarabildim.

Diger taraftan dikkat eksikligi yaratabilecek durumda ya da hastaligi olanlarin zaten direksiyona gecmemesi gerekiyor.Ama biz de nerde o bilinc. Sonra göz göre kazalar oluyor, ama sadece KAZA OLDU deniyor. Oysa ortada en az kurallari hice saydigi icin cana kasittan ceza almasi gereken biri var.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İkinize de çok geçmiş olsun.Allah bizi bu trafik canavarlarından korusun.

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Trafik polisleri bunları ağlatırcasına cezalar kesseler böyle davranamazlar.