mid bass ?

By_PaniCk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon bısey sorcam orjınal hoporloru soküp ıkı cıft mı mıt alayım yoksa sadece önlere taksam olurmu

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
media marta gel beylikdüzüne ben buradayım bayağı çeşit mid ve montajına kadar yapılıyor yardımcı olurum ok ;) pionner 89 lira jbl daha ii bence gel

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ben kayseride sormuştum 2 hafta önce önler için çiftine 120 ytl demişlerdi sanırım markası yok ama.. ayrıca sadece önlere mid taksak yeterli olur mu arkadaşlar?

slymnkrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kayseride sormuştum 2 hafta önce önler için çiftine 120 ytl demişlerdi sanırım markası yok ama.. ayrıca sadece önlere mid taksak yeterli olur mu arkadaşlar?

önlere kaliteli yeni lastik takıp arkalara kullanılmış bitmek üzere olan ucuz bi lastik taksan nolur?yada herkes arabanın önüne otursa arkaya oturmasa nolur?Bi dengesizlik olur demi?Oyüzden benim görüşüm ya ön-arka yada orjinale dewam..

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada comp. alacaksanız onları beslemek için bir de anfi ye ihtiyacınız olacak. direk teybe bağlarsanız orjinal kolonlardan daha değişik bi ses çıkmaz

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anfi alacakmış zati arkadaş ;) bnce 4 ünüde değiştirin.

toto

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen tizi de basıda insanı yormadan güzelce alabiliyorsunuz orj. bozulmamış oluyor.çok kaliteli temiz ses verio copmlar.