mid bass ?

hiko79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar vectra b2 aracım bunun orjinalerini ön ve arka midlerle deyiştirmek istyorum kaliteli bir ses alırmıyım acaba bunları amfiyle kulancam. ama extra sub bas olmicak aracta sadece mid ler dinlerken sesin en ince ayrıntısına kadar duymak istyorum

gökhan3239

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orijinallerinden iyi olacağı kesin. beylikdüzü media markt da pioneer tsa 132 13cm mid takım dün sadece 89 ytl idi eliftuning de aynısı 210 ytl civarı. bilgin olsun...

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sesi en ince ayrıntısına kadar duymak ıstıyorsan sana compenant lazım. normal hoparlörlerden daha kalıtelı bir ses alabılırsın bunlardan.

hiko79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolun arkadaşlar yakında deyiştiricem bide uygun olan componentleri bulmak lazım cap olarak

slymnkrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatları biraz yüksek ama en ince ayrıntısına kadar ses duymak istiyorum birbirine karışmasın sesler diyosan focal tawsiye ederim.Ben 16 cm focal 165VR kullanıyorum,birkere alırsın birdaha değiştirmezsin

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 takım focal 165 V2 alıyorsun ve bir adet audison amfi ediniyorsun. Güzel bir ana ünite ile duyamayacağın ses kalmaz. Kafanı gitarın içine sokmuş gibi ses duyarsın. ;) Kolay gelsin.

lambro_team

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bursagarage.com
Abi Focal de kaliteli bi sese sahip ama ben kicker yanlısı olduğum için KS serisi kickerları öneririm fiyat biraz pahalıdır abi ama kicker işte LiViN LouD

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fazla bütcem yok diyorsanız Jbl alın takım olarak memnun kalırsınız
ben dragster kullanıyorum memnunum