Michael Jackson Ölmüş...

putrell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim peder nası anlatıyosa ''işte meşhur sanatçı bilmem kim vardı'' falan biz de bunları anlatcaz heralde. yavaş yavaş er geç herşey birer anıdan ibaret kalıyor.

yerlioğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah rahmet eylesin söylenecek fazla bişey yok

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
dünyadaki gelmiş geçmiş ve gelecek en büyük popstarı öldü.
bu sitedeki herkes onunla birlikte büyümüştür herkesin onunla alakalı bir anısı vardır.
750 milyonun üzerinde yasal albüm satmıştır.
ben şahsen çok çok üzüldüm...
+1 (((((((((

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu kelimeler yetmez orta okul lise cagım bunun dansını ögrenmek gecti inanmıyorum yaw hala kendimi bi garip hissettim yaw bu imkansız bi olay gibi yaw coookk büyük bi yetenek hayat boyunca böle bi adam daha dünya ya gelmez yaw :( :cry:

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabah duydum ve şaşırmadım son zamanlar sağlık durumunun kötü olduğunu biliyordum ama daha çok gençti. Zamanında tüm dünyada bir numara olmayı başarmış biri. Şimdi müzik ayrımı var yok pop rock metal gibi. Onun müziğini tarafsız herkes dinlerdi. Onun kadar dünyayı etkileyecek bir şarkıcı çıkabileceğini sanmıyorum...

Deniz İçgüdel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah rahmet eylesin....

astramonster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çocukluğumun kahramanıydı. ah be maykıl biz seni siyah tenli kıvırcık saçlı kıpır kıpır halinle sevmiştik. ne gerek vardı estetik ameliyatlara ten rengi açmalara. sağlığını bozdun kendini bozdun. yapayalnız kaldın varlık içinde. yüzün o kadar deforme olduki insan içine çıkamadın. daha ne bomba albümler çıkarırdın sen olmadı. efkarlandım şimdi.