Meriva'dan Astra'ya Yatay Geçiş Yaptım:)

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com
Ynt: Meriva'dan Astra'ya Yatay Geçiş Yaptım:)

ercub link' Alıntı:
Hayırlı olsun.aynı araca sahip biri olarak easytonıce alışana kadar biraz sıkıntı cekebilirsiniz ama alıştıktan sonra keyif almaya başlıycaksınız. Yokuş başlarında manuele alıp düzlüklerde auto moda geçmeyi alışkanlık haline getirmekte fayda var..bence araç oldukça keyifli, yakıt olarakta 9-9,5 larla başlayan tuketım 10 binden sonra epey dustu..Ayrıca araçta mp3 calar ve yolbilgisayarı yok ama aracı almadan yetkili serviste tech II ile aracınıza yol bilgisayarını aktif hale getirtebilirsiniz..(yok olmaz, mümkün değil deselerde ısrar edin, gayet mümkün)..mp 3 için bi çözüm var mı bilmiyorum ama sormakta fayda var...tekrar hayırlı olsun kazasız guzel gunlerde kullanırsınız inşallah..

Öncelikle bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Opel'in resmi web sayfasında araç özelliklerinde CD/MP3 çalar olarak gözüküyor. Bu arada yol bilgisayarını aktif etme konusunda buradan veya kişisel ileti ile bana detaylı bilgi verirseniz sevinirim. Ona göre talepte bulunurum. Tekrar teşekkür ederim...

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanın.Yol Bilgisayarını Tech 2 den aktif edilebiliyor.Eğer servisten etmiyorlarsa olmaz yapamayız gibi cevaplar alırsanız hiç uğraşmayın.Sanayide özel Opel servisi bulun.Yardımcı olurlar. ;)

H

hkncbn

Bilgi Girilmemiş

Hayırlı uğurlu olsun

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

hrnaltinsoy link' Alıntı:
Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanın.Yol Bilgisayarını Tech 2 den aktif edilebiliyor.Eğer servisten etmiyorlarsa olmaz yapamayız gibi cevaplar alırsanız hiç uğraşmayın.Sanayide özel Opel servisi bulun.Yardımcı olurlar. ;)
çok teşekkür ederim... Cruse Control da yaptıracağım sanırım.. Servis bu konuda bizi üzmez sanırım...

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Meriva Club link' Alıntı:
çok teşekkür ederim... Cruse Control da yaptıracağım sanırım.. Servis bu konuda bizi üzmez sanırım...

Easytronic'lerde switch de istiyor bildiğim kadarıyla.Aklınızda olsun. ;)

Cosmo projesine yatkın bir araç var :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayirli olsun
Neden merivayi satip astra tercih ettiniz acaba
Merivanin eksi yonleri fazlami
Yanlis anlamayin meraktan soruyorum

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

B֜LENT link' Alıntı:
Hayirli olsun
Neden merivayi satip astra tercih ettiniz acaba
Merivanin eksi yonleri fazlami
Yanlis anlamayin meraktan soruyorum

֖ncelikli nedenim, Meriva otamatik olmadığı için bebek olduktan sonra eşimin de araç kullanması gerekiyordu.  Fazla bütçe ayırmadan alabileceğim en iyi araç Astra Classic Easytronic olduğu için tercihim bu yönde oldu. Meriva fiyatına göre çok dolu ve başarılı bir araç. Opel Türkiye'nin ilgisizliğinden dolayı hakettiği yerlerde değil. Bu yüzden ikinci eli aşırı zayıf. Bunun dışında pek eksi yönünü ben yaşamadım.