Meriva OPC tavana damalı Siyah-Gri kaporta filmi yaptırmayı düşünüyorum??

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güneş göz göre göre boyayı yakıyor matlaşmış boya buna bir dur demek lazım ama nasıl? :(

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Parlak siyah kaplatın tavanı en iyi çözüm bu bence.

Araçlar komple kaplanıyor. Sökme işlemide kaplama işlemi gibi profesyonel bir şekile yapıldığında sorun olmaz..

İzmir'de ki fiyatlar hakkında bir bilgim yok maalesef..

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya matlaşmaya başladıysa öncelikle boyanın eski haline getirilesi gerekir.'' bugraGT '' nickli üye size bu konuda yardımcı olabilir ;)

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parlak siyah kaplatın tavanı en iyi çözüm bu bence.

Araçlar komple kaplanıyor. Sökme işlemide kaplama işlemi gibi profesyonel bir şekile yapıldığında sorun olmaz..

İzmir'de ki fiyatlar hakkında bir bilgim yok maalesef..

teşekkürler ilginiz için..

daha önce film kaplatan var mı bir zararı var mı? günceli..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vernik tabakası duruyormus üzerinde ??
net bir foto görsem daha kesin konusabilirdim ama :

opelin boyası bu kadar çabuk yanmaz tahminimce araç yüksek oldugundan yıkamacılar tavanı iyi yıkayamıyor yıllarca biriken trafik filmi zamanla mat göstermeye başladı.

eğer tahminlerim dogru ise:

ağır olmayan bir polish uygulaması #80 #82 #83 den herhangi biri , 83 daha etkili olacaktır tabiki;) bu matlıgı halledebilir

hi-temp wax la aracın korunması lazım fk1000p ,collinite 915 ,collinite 476 , meguiars #26 dan birisi

meguiars ın yeni çıkardıgı sarı renkli wax katkılı şampuanı düzenli olarak kullanrsanız birdaha olmayacagını düşünüoyrm

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vernik tabakası duruyormus üzerinde ??
net bir foto görsem daha kesin konusabilirdim ama :

opelin boyası bu kadar çabuk yanmaz tahminimce araç yüksek oldugundan yıkamacılar tavanı iyi yıkayamıyor yıllarca biriken trafik filmi zamanla mat göstermeye başladı.

eğer tahminlerim dogru ise:

ağır olmayan bir polish uygulaması #80 #82 #83 den herhangi biri , 83 daha etkili olacaktır tabiki;) bu matlıgı halledebilir

hi-temp wax la aracın korunması lazım fk1000p ,collinite 915 ,collinite 476 , meguiars #26 dan birisi

meguiars ın yeni çıkardıgı sarı renkli wax katkılı şampuanı düzenli olarak kullanrsanız birdaha olmayacagını düşünüoyrm

buğra aktarlar gibisin walla hemen çare buldun derdime sağol :) yalnız ben bu badana boya işlerinden pek anlamıyorum büyük ihtimalle dediğin gibi cila sorunu çözecektir çünkü yanma yok sadece matlık var şimdilik o yüzden acaba oto king'e falan mı götürsem senin verdiğin bilgiler eşliğinde onlara mı yaptırsam?

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kolay gelsin alperim.. bence vernik sorunu vardır yeniden attırırsan problem çözülür.. hatta bence problem bile yoktur çünkü opelin yeni modellerinde boya ile ilgili sorun duymamıştım..

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kolay gelsin alperim.. bence vernik sorunu vardır yeniden attırırsan problem çözülür.. hatta bence problem bile yoktur çünkü opelin yeni modellerinde boya ile ilgili sorun duymamıştım..

sağol sabri abi.
buğra'nın dediği olasılık kafama yattı vernik atması veya boya yanması falan yok (çünkü leke yok sadece MATLIK var) tavan doğru düzgün yıkanmadığından bir birikim sözkonusu galiba onu da kozmetik ürünleriyle halledecez inşallah :) ama yine de oto king'e gidecem gösterecem onlar yapsın..