merhaba

gokhanese

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar..ben farlara ve sislere beyaz ışık takmak istiyorum şimdi asıl sormak istediğim yani illa tesisatı değiştirmek mi gerekiyor.sadece iii bir marka alsam ampul taksam kötü bir görüntü verirmi.şimdi 300-500 vermek istemiyorum açıkcası..teşekkürler

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam.. bu konu ile ilgili bende bir iki gün araştırma yaptım. xenon kadar beyaz ışık olmasada sarı rengine göre daha beyaz olduğunu söyleyebilirim. bende henüz satın almadım. bu konu ile ilgili bir çok konuyu okudum. beyaz ışığın yağmurlu ve sisli havalarda aydınlatmasının sarı ışığa göre daha kötü olduğunu öğrendim. dış görüntü olarak iyi olsada yol netliği konusunda olumsuz olması biraz kafamı kurcaladı. Ama birkaç kaliteli marka var ki bu konuda iyi olabileceğini düşünüyorum. www.kimkorkarkaranliktan.com.tr
yukarıda linkini verdiğim sitede osram ampülleri hakkında bilgi ve aracınıza uygun far tipini öğrenebilirsin. ama bende hala osram nightbreaker veya cool blue hyper konusunda emin değiim. ayrıca japon firması olan mtec hakkında da iyi yorumlar var. ama henüz almış değilim. biraz daha bekleyecem.