Merhaba

Emayko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aranıza yeni katıldım, bugün inşallah anlaştığım 2015 Opel Astra 1,6cdtı hb arabamı devir alacağım daha önce opel corsa 1,2 benzinli kullanan biri olarak yapmak istediğim bir kaç şey var. opc jant, spolir ekran ve yazılım düşünüyorum. önerilerinizi fikirlerinizi nelere dikkat etmem gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz. Yakışıklı aracınızın fotoğrafını bizimle paylaşırsanız fikirlerimizi sizinle paylaşmaktan gurur duyarız.

Emayko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim arabayı bugun öğleden sonra noter işlemleri yapılmak üzere almaya gideceğim. İlanda bulunan bir kaç fotosu mevcut onlarda ektedir. Bendeki sport modelidir. onu söylemeyi unuttum.

Ekli dosyalar

• IMG_2934.PNG
    IMG_2934.PNG
    130.7 KB · Görüntüleme: 123
  • IMG_2936.PNG
    IMG_2936.PNG
    125.8 KB · Görüntüleme: 101

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle bu yakışıklıya film yaptırın araç kendine gelsin :) Navigasyon konusunda benim önerim android kullanılan modeller olacaktır. Bütçeeniz müsaitse Tesla tarzı alırsanız keyif alabilirsiniz. Yazılım konusunda @tuleybihayat hocam sizi yönlendirecektir. Kısmetse daha çook konuşuruz. Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın hocam. Saygılarımla.

maxresdefault.jpg

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1.6 cdti b16dth opelin son bombalarından harika bir motor, yazılımla da daha bir harika oluyor :)
Facebookta 2CR Remapper grubu var, oraya bekliyorum. Opelin ve yazılımın üstatlarıyla tanıştırayım sizi ;)

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 cdti b16dth opelin son bombalarından harika bir motor, yazılımla da daha bir harika oluyor :)

Aynen 1,6 dizel Ecoflex B16DTL motoru da harika hem yakıt tasarrufu var hem sessiz sarsıntısız motoru var, torku da 300 nm. Gerçi B16DTH ile birebir aynı motor ve turboymuş ama yazılımla biraz hp ve torku düşürmüşler satış politikası gereği.

Emayko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar günaydın, Dün size yazdıktan ama sonra devir işlemlerimi halletmek için noterdeydim. aracımı aldım. Akşam sürüş keyfi yaşamaktan eve 12'de girdim. virajlar da ve 3-4 vitesin verdiği haz başka seviyede geldi açıkçası. Çok afedersiniz eşşekten inip atan bindim resmen :) ben yazılım falan diyordum ama şu etapta çok gerek görmüyorum. Corsa 1,2'den sonra fazla seri geldi diyebilirim. Ekran olarak tesla çok iyi görünüyor ama arabanın orjinalliği bozulsun istemiyorum. Eşimde çok istemedi açıkçası. Eşim benden çok kullanıyor iş gereği arabayı. o yüzden ilk etapta ekran taktırmak istiyorum. geri görüş kamerası ve bluetooth özelliği açısından. önerebileceğiniz android daha iyi dediniz. model olarak önerebileceğin varmı. internetten sipariş vericem bayram sonrası taktırmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yazılımi sadece güç olarak düşünmeyin, yakıt tasarrufu da sağlıyor. Tercih sizin.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emayko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazılım kesinlikle yaptırmam demiyorum, buna biraz alışmamız gerekecek seri geldi. ilk etapta :)

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar günaydın, Dün size yazdıktan ama sonra devir işlemlerimi halletmek için noterdeydim. aracımı aldım. Akşam sürüş keyfi yaşamaktan eve 12'de girdim. virajlar da ve 3-4 vitesin verdiği haz başka seviyede geldi açıkçası. Çok afedersiniz eşşekten inip atan bindim resmen :) ben yazılım falan diyordum ama şu etapta çok gerek görmüyorum. Corsa 1,2'den sonra fazla seri geldi diyebilirim. Ekran olarak tesla çok iyi görünüyor ama arabanın orjinalliği bozulsun istemiyorum. Eşimde çok istemedi açıkçası. Eşim benden çok kullanıyor iş gereği arabayı. o yüzden ilk etapta ekran taktırmak istiyorum. geri görüş kamerası ve bluetooth özelliği açısından. önerebileceğiniz android daha iyi dediniz. model olarak önerebileceğin varmı. internetten sipariş vericem bayram sonrası taktırmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Aracınız hayırlı olsun, watts bağlantı sistemi var araçta o yüzden virajlar çok keyifli oluyor , Herkesin frene bastığı virajda ben gaza basıyorum :) , limitler oldukça yüksek. Ekran konusunda , orjinallik bozulmasın diyorsanız navi 950 veya 600 taktırın orjinal servislerde yapıyorlar. Geçen sene bana 2000tl demişlerdi, piyasadaki diğer ürünler zaten 1500 civarı,

• Beğen
Tepkiler: tuleybihayat