merceksiz fara xenon takanlar iyice baksın!!!

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fark ortada... merceksiz farı biz karşıdan aynen böyle görüyoruz
attachment.php

attachment.php

Ekli dosyalar

• ea.jpg
    ea.jpg
    54.4 KB · Görüntüleme: 282
  • DSCF1393.jpg
    DSCF1393.jpg
    9.5 KB · Görüntüleme: 267
Son düzenleme:

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bide merceksiz xenon takıp tek far gezenlerde var onlara diyecek söz yok zaten ;)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mercekli yazan foto da hiç normal mercekli far gibi durmuyor. O kadar da göz almaması lazım. Burdaki olay birazda foto çeken makinayla alakalı.
Ama gercekte merceksiz fara takılan xenonun aşırı derecede göz aldığı bir gercek.:(.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mercekli yazan foto da hiç normal mercekli far gibi durmuyor. O kadar da göz almaması lazım. Burdaki olay birazda foto çeken makinayla alakalı.
Ama gercekte merceksiz fara takılan xenonun aşırı derecede göz aldığı bir gercek.:(.
attachment.php

fotoğrafı tam ışığın geldiği açıyla çektiğimden öyle gözüküyor yandan çekilmişi var

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
basıma gelenı anlatıyım sonar angellerı cıkardım uzun yolda kör oluyosun megan2 merceklı oldugu halde yolu göremedıgımden ıyı aydınlatmadıgından sattım orjınal farla takas ettım ondada tesedufen cakma zenon takmışlar orjınal ampullerı olmadan 1 ay kullandım gece bır ısım cıktı orjınal farda zenon oldugu halde göremedım yolu otobuscu gece ara sokakta benı durdurdu allah rızası ıcın su farları ayarlattır dedı kör oldum resmen tamam abı kusura bakma dedım far ayarı yaptırdım ertesı gunu ama eskısınden ıyı oldu karsıya gelenı cok rahatsız edıyor bunu anladım bu arada orjınal merceklı farlarım geldı d2s 4300k osramxzenon ampull taktım far ayarı yaptırdım mıs gıbı oldu ne göz alması ne göz yanılması oldu lutfen karsı tarafı dusunelım helekı uzun yolda kör edıyor karsıdan gelenı sehır ıcını gectım lutfen bılınclı olalım ya far ayarlarınızı duzenlı kontrol ettırın 5 tl para degıl arkadaslar

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende köye giderken karşımdan bi broadway geliyor,xenonları takmış önümü göremiyorum birde sağ tarafım uçurum üstüme üstüme geliyor o yoldan nasıl geçtim anlatamam çok kötü bir durumdu...

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon ışığını çok seviyorum. bembeyaz aydınlatıyor ama sırf aracım güzel gözükecek diye başka birinin canına kastetmek istemediğimden taktıramıyorum. xenon+ mercekli far derken pahalıya kaçıyor. madem bir aydınlatma için bu kadar para ayıramıyorum karşımdan gelen kişinin 30 bin tl lik aracını neden çarpmasına sebep olayım dimi ama...
parası olan yani bu işe para ayırabilen lütlen mercekle kullansın şu mereti. yok ben o kadar paraya mercekli far alamam ona vereceğim para ile kaç depo benzin alırım diye benim gibi düşünenler kullanmasın kardeşim.xenonsuz araç sürülmüyor mu? sakaryada merceksiz xenon kullanlar. kulakları çınlarsa alınmasınlar siz duymassınız belki ama ağar konuşurum :)):):)

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir zamanlar bende taktım sonra söktüm mercecksiz olunca berbat oluyor yazık milletin canına

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafik açısından büyük sıkıntı büyük dert. Malesef trafik terörü yaşandığı için ülkede eğitim diyorum başka da bir şey demiyorum.

CoRSa_M

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz bu merceksiz fara xenon olayını birde göz ameliyatı olmus birine sorun :) Ben 3 sene önce göz ameliyatı gecirerek laser ile tedavi oldum. Tedaviden sonra bu merceksiz xenon farı nerede görsem karsıdan gelen sahısla yanımdan gecene kadar akraba oluyoruz :) inanılmaz bir ısık sorunu yasanıyor ameliyattan sonra, uzunca bir müddette atlatamıyorsunuz :( geceleride arkadan gelen aracın xenon farı varsa kaç kaçabildigin kadar önünden :( birşeyler yapıyorsak bilinçli yapmamız gerektigini hatırlatmak istedim sade, herkeze kazasız belasız günler arkadaşlar...