merakımdan soruyorum ....

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyayı bozmadan iyi bir kaportacı sana orayı yağlı çekiç denen tabirle düzeltir hem orjınalliği bozulmaz hem o hata kaybolur ok

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bgn yaptırdım arabayı arkadaşlar servisi satıcağında bize gel orayı neden boyattığını ispatlarız resimler var sorun yok dedi zaten satmicam bende binmek için aldım ama ölüm var kalım var yinede soriim dedim öyle dedi.şimdi arabam mutlu ben mutlu :)

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e hadı hayırLısı 0 zaman :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende fii tarihinde bir polom vardı çok kısa bir süre sürmüşdüm boyasızdı aldığımda kaputta derin çizik vardı önceki sahibide böyle boya takıntılı biri olduğu için o devasal çiziklerle gezmiş neyse alır almaz kaputu hemen boyattım..

satarkende adam geliyor boya varmı var nerde kaputta oo diyor gidiyor ikinci üçüncü dördüncü kişi geldi artık tepem attı bir adam geldi boya varmı var dedim önden kazalı o zaman dedi evet dedim boeng in altına girdim öndeki boengi göremedim dedim.. ne boengi dedi sanırım antalya seferini yapandı tam bilmiyorum pilotu yakalayamadım uçdu gitti dedim :D :D :D adam mal mal suratıma bakıyor :D :D sonra servise götürünce servisdeki adamlar dedi bu araç tertemiz bebek gibi dediler usta geldi galiba kaputda keyfi bir boya var dedi çizikdi boyattım dedim ok dedi işin komik yanı da o dalga geçdiğim adama aracı sattım :D :D

takıntılı olma bu kadar onu demeye çalışıyorum satarsın kimseyede bir şey ispat etmek zorunda değilsin.. kazalı araç darbeli araç belli eder kendini servise girer girmez usta bakdımı anlar.. boyalı aracıda anlar..

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyasız küçük göçükleri düzelten autoking diye bir yer var. muhtemelen bulunduğunuz ilde de vardır. Hatta kaskonuz anadolu ise ücretsiz onarım hizmetleri var. ben her yıl tüm haklarımı kullanıp tamponları boyatırm. bir keresinde marşbiyelde sürtme vardı onu komple yaptırmıştım. bence bi araştır...

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyasız küçük göçükleri düzelten autoking diye bir yer var. muhtemelen bulunduğunuz ilde de vardır. Hatta kaskonuz anadolu ise ücretsiz onarım hizmetleri var. ben her yıl tüm haklarımı kullanıp tamponları boyatırm. bir keresinde marşbiyelde sürtme vardı onu komple yaptırmıştım. bence bi araştır...

evet duydum onu ama servisten şaşmam sonuçta bir hata olduğunda yüzlerine çarpıpı yapın diyebilirm ama dışarısı pek tekin değil :)

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende fii tarihinde bir polom vardı çok kısa bir süre sürmüşdüm boyasızdı aldığımda kaputta derin çizik vardı önceki sahibide böyle boya takıntılı biri olduğu için o devasal çiziklerle gezmiş neyse alır almaz kaputu hemen boyattım..

satarkende adam geliyor boya varmı var nerde kaputta oo diyor gidiyor ikinci üçüncü dördüncü kişi geldi artık tepem attı bir adam geldi boya varmı var dedim önden kazalı o zaman dedi evet dedim boeng in altına girdim öndeki boengi göremedim dedim.. ne boengi dedi sanırım antalya seferini yapandı tam bilmiyorum pilotu yakalayamadım uçdu gitti dedim :D :D :D adam mal mal suratıma bakıyor :D :D sonra servise götürünce servisdeki adamlar dedi bu araç tertemiz bebek gibi dediler usta geldi galiba kaputda keyfi bir boya var dedi çizikdi boyattım dedim ok dedi işin komik yanı da o dalga geçdiğim adama aracı sattım :D :D

takıntılı olma bu kadar onu demeye çalışıyorum satarsın kimseyede bir şey ispat etmek zorunda değilsin.. kazalı araç darbeli araç belli eder kendini servise girer girmez usta bakdımı anlar.. boyalı aracıda anlar..

yok zaten serviste boyattığım için kayıt alınıomuş neden boyandığına dair hem zaten satmaya niyetim yok Allah sattırmasın inş :)

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinize ilginiz için teşekkür ederim bir süre şehir dışında olucam iletilerinize geç cevap veririm hepinizin bilgisine.kazasız günler dilerim herkese

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim corsa nın solu komple boyalı 2 kapı sacı değişti araç elimde patlıcak anlaşılan :D

Benimde boya takıntım yok lokal boyadan bir şey olmaz zaten çizikle göçükle dolaşacağıma boyatırdım bende