mazot göstergesi çok geç yükseliyor.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni aldığım 2007 model dizel corsanın mazot göstergesi mazot aldıktan sonra çok geç yükseliyor en az 1-2 dakika geçtikten onra yükselerek normal konumuna geliyor. bu normalmi yoksa bir problemmi var, yardımlarınızı bekliyorum.

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin araca özel bi durum değil arkadaşımın pejo vardı 2007 model daha 3 bindeyken 40 liralık benzin alıyoduk ışık hala yanıyodu 2 3 kere kapatıp tekrar çalıştırdıktan sonra düzeliyodu yada düzelmiyodu sürekli azar azar mazot alıyosanız 20 liralık 30 liralık falan ve araba yarım depoyu geçmiyosa uzun süredir şamandıra sapıtıyor heralde malum yeni nesil arabaların benzin depoları cok şekilsiz o yuzden olabilir

nadirgoktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 astra benzinli benim arabamda da aynı olay. ama 20 30 luk aldığımız için. bi gün sayısal tutarsa fulleyecem depoyu bide o zaman bakıcam

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az miktar aldığında öyle oluyor...yokuşta aracım nası gösteriyordu,1 km sonra düze çıktım çeyrek depo düştü..km başına çeyrek depo yakıo benim araç:)

foto112xx3.jpg

foto111zw0.jpg

foto110kq1.jpg

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
benzinlide ayni lgp kullandıgımdan beri benzin koymayinca benzin göstergesi agir agir cikiyor

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün depoyu doldurup kontağı açınca ibre önce yavaş yavaş eski yerine kadar yükselip bir müddet bekledi. sonra süratle sona dayandı, daha sonraki tüm denemelerde hızlı bir şekilde sona dayanıyor. demek ki mazot az olunca öyle gösteriyormuş.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şamndıradan da olabilir şamandıranın üstündeki amperdende...