MaviBilgisayar battı!

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uygun fiyatlı saf malzemesi ve birçok ürün alınabiliyordu. bende birçok elektronik ürün almıştım onlardan. rekabet anlamında fiyatları altta tutuyolardı. yazık olmuş üzüldüm.

cagy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok uygun fiyatlı satıyorlardı son zmanlarda...
sanırım bundanmış :)

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Ortada net bilgi yok ama ortaklardan birisi bütün yatırımını çekip ayrılmış, ondan sonra toparlayamamışlar deniyor. Distributor fiyatından ucuz sattığı ürünlerdeki indirimlerin amacı da likidite sıkıntısını gidermekmiş. Haftasonunda tırlara yükleyip boşaltmışlar bütün bağaza ve depoları. Bakalım yakında daha doğru bilgi sahibi oluruz.

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Artık kimse stoklu çalışmıyor..
Bursa'da Bimeks büyük bir teknoport açmıştı izmir yolunda kapattı zafer plazada mütevazı bir yere geçti;
Gold Computer istanbul yolundaki büyük mağazasını kapatıp altıparmakta ufak bir yere geçti..Herkes gücünün yettince dayanmaya çalışıyor..
Sadece bu sektör değil tüm sektörler hemen hemen aynı..
Bursa 3 yoldan oluşuyor. İzmir Yolu,Ankara Yolu ve İstanbul Yolu...
Buralarda sağlı sollu o kadar çok kiralık satılık işyeri varki insanın çok morali bozuluyor..
Allah herkesin yardımcısı olsun..

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün bi arkadaşımla görüştüm . Almanyada çalışıyor kendisi İnşaat sektöründe benim gibi ,fakat yapsatcı (yani İnşaatı sıfırdan yapıp satan kişi veya firma) olarak çalışıyor.. durum çok kötü diyo Almanyada bile kriz son safhalarındaymış nokia fabrikası kapatmış Gm kapatmış ve piyasada iş yokmuş :S siz Türkiyede halinize dua edin diyo.

Deniz İçgüdel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En son 5ay önce dvdplayer almıştım sounsuz bi firmaydı fiyatlarıda güzeldi...
Mavi sahiplerine ve çalışanlarına Allah kolaylık versin...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende dün Çukurambar şubesinin önünden geçtim. Kapalıydı..

Mavi genelde paralel ithalat ürünler satıyor. O yüzden servislerde büyük problemler yaşıyordu. Servis sorunu yüzünden bir kez maviden para iadesi aldım. İyi kurtarmışım:D

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç üzülmedim, evet çalışanlara vs yazık olmuş ama bu kadar lakayit bir firma yoktur sanırım. Özellikle sattıkları ürünlerde sorun çıktığında neredeyse sizi süründüyorlardı. ordan 0 aldığım Printr m bozulmuştu, değiştiricez ediler yaklaşık 1,5 ay sonra yanı printer tamr olmuş şekliyle geri geldi, mp3 player almıştım usb girşi resmen kırılıp içine kaçtı değiştielim dediler bir player ı 1,5 yılda getiremediler. Dediğim gibi hiç üzülmedim

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALLAH hiç kimsenin işini bozmasın, işlerinizde ve hayatınızda başarılar sevgili arkadaşlarım.