MaviBilgisayar battı!

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Ankaralılar kesin bilirler MaviBilgisayarı. Bundan 10 sene önce 2.el parça satarken gökdelendeki küçücük mağazada AMD satışlarıyla büyüyen, Ankara'da 2 dev mağaza açan, Kocaeli ve Denizli'de mağazalar açan MaviBilgisayar artık yok! Dün çukurambar mağazasının kapalı olduğunu gördüm, daha önceden de batacağına dair duyumlar almıştım. İnternette araştırınca haberin doğru olduğunu öğrendim.

Üzüldüm açıkcası, çok alışverişim olmuştu Mavi'den, gökdelendeki yerleri başta olmak üzere...

Mavi den son zamanlarda ürün almış olanlar için can sıkıcı görünse de endişe edecek bir durum yok. Çünkü ürünler distributorlerin garantisi altında. Ancak cep telefonlarını ve bazı televizyonları paralel ithalat ile mavi kendi getiriyormuş, bunların garantilerinde sorun yaşanabilir. Ayrıca ürünleri mavi aracılığıyla servise göndermiş olanlar da sorun yaşayabilirler.

Bilgisayar sektörü adına büyük kayıp, umarım dalga etkisi yaratmaz. Mavi sahiplerine ve çalışanlarına Allah kolaylık versin...

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yazık oldu çalışanlarına. Bu devirde işsiz kaldılar. Umarım hemen iş bulurlar.

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çalışanlarına bişi diyemem ama garanti verdikleri ürünlerin servis sorunlarını müşterilerine çok yansıtıyorlardı...Bu açıdan sırf bi telefon yüzünden 1 ayda 5 kere servise ürün yolladım...Ama sorunları çözemediler ve beni tatminde edemediler...Aynı ürün konusunda da sayısını hatırlamadığım şikayet ve sorun biliyorum ama ısrarla o ürünü satmaya da devam ettiler...Belki de bu ve bunun gibi sorunlar batmalarında önemli rol oynamıştır...Umarım çalışanlarını zor durumda bırakmazlar...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten çok parça almıstım hatta bilgisayar bile toplamıstım üzüldüm :(

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklarında şikayetleri çok okuyordum. Benimde alışverişim çok oldu oradan. Benim için çok idealdi. Hayırlısı diyelim.

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüh ya bizim kocaelide de vardı daha 3 ay önce Logitech z-5550 ses sitemi aldım inş bi problem olmaz da uğraşmak zorunda kalmam Çalışanlar için çok zor durum

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eskiden para babası diye elle gösterilen adamlar batıyor. Ayakta kalnalar dikkatimi neredeyse şirketlerinin yönetimlerinden kedi ellerini ayaklarını çekmişler eski ticaret bitti deyip şirketin başına genellikle GENÇ sağlam başarılı iktisatcılar getirmişler.

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her sektörde batan firma çook.
Allah kolaylık versin tüm çalışanlarına, sahibine

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu devirde çalışanları için çok zor bir durum dilerim ki en kısa zamanda eskisi gibi bir iş bulurlar...