marşpiyel'de çizik ve göçme

myoruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: marşpiyel'de çizik ve göçme

bende de tek cizgi halinde bi karıs kadar oldu servise gittim 5 dk da hallettiler

allpower

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=allpower link=topic=1253.msg38829#msg38829 date=1309605650]
Dün bu alt bölümü sağ arka kapının ortasından kapının sonuna kadar olan kısmı acele, moral bozuklugu, dikkatsizlik bi araya gelince kaldırım kenarlarındaki mantar tabir edelen şekilsiz taşlarlardan birine sürttüm sonlara dogru epeyce bi gocme var. bugun arabayı yıkattıktan sonra durumu daha net gorebilecegim.  :( hafta icide servisin yolu gozukuyor sanırım.
geçmiş olsun göçük çok değilse hiç elletmeyin. ben yaptırdım ama ben de göçük bayağı vardı.
[/quote]
Teşekkür ederim, avuc ici kadar bir bölümde göçük var. Yarın servise goturecegim bakalım ne diyecekler her gördüğümde moralimi bozuyor hani ufak tefek bisey olsa tamam da gözümde inadına oraya takıılıyor :)

allpower

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hafta içi aracı götürdüm düzeltme yapılıp lokal olarak boyanacak 200 + KDv fiyat verdiler. Henüz yaptırmadım.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

autoking e danısın ben servisin 300tl dediği yeri autoking de bedava hasarsızlık bozmadan yaptırmıştım

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende de marşpiyelde göcme ve çizik var . autokinge götürdük. marşpiyelde bir karış kadar olan göcüklerde malesef kasko deliniyormuş. kaskoyu delmeden biraz zor ama verdikleri fiyattan aşagı yaptırma konuşunda katılıyorum size

myoruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
bende de marşpiyelde göcme ve çizik var . autokinge götürdük. marşpiyelde bir karış kadar olan göcüklerde malesef kasko deliniyormuş. kaskoyu delmeden biraz zor ama verdikleri fiyattan aşagı yaptırma konuşunda katılıyorum size

kim diyo bozulur diye oyle sey mi olur..kucuk kazalar icin onarım yok mu sizin policenizde ?

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

myoruk link' Alıntı:
[quote author=dinojasie link=topic=1253.msg39349#msg39349 date=1310225849]

kim diyo bozulur diye oyle sey mi olur..kucuk kazalar icin onarım yok mu sizin policenizde ?
[/quote]
var ama bir karıştan daha büyük bir çizik ve göçme oldugu için mini onarıma girmiyor.servise de gösterdim. onlarda aynı fikirdeydi

myoruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
[quote author=myoruk link=topic=1253.msg39408#msg39408 date=1310249727]
[quote author=dinojasie link=topic=1253.msg39349#msg39349 date=1310225849]

[/quote]
var ama bir karıştan daha büyük bir çizik ve göçme oldugu için mini onarıma girmiyor.servise de gösterdim. onlarda aynı fikirdeydi
[/quote]

bir karıs derken kac cm sizin cizik ?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim sağ arka lastik ve kapının arasında kalan yerde çamurluk oluyor sanırım baya göçük boya kalkması vardı yıllık 4 mini onarım hakkımın 2 sini alarak göçüğü düzelttiler ve boyadılar ilk günkü gibi oldu hemde hiç belli olmuyor

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim göçük ve çizik yaklaşık bir 15-20 cm var.