marşpiyel'de çizik ve göçme

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: marşpiyel'de çizik ve göçme

yaramaz06 link' Alıntı:
:D abi fiyat harbiden cok neyse cumartesı marşpiyer taktırırım ben o paraya ustune krom cıta+perdelerımı alırım
beraber gidelim c.tesi

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

olur abi ben ısten 3 gıbı cıkarım bu hafta vardıya sırası bende ya abı arasırız bır yerde bulusur ule gıderız onlu arkalı benım antenı unutma abı  :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
olur abi ben ısten 3 gıbı cıkarım bu hafta vardıya sırası bende ya abı arasırız bır yerde bulusur ule gıderız onlu arkalı benım antenı unutma abı  :)
greatt

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anlaşılan yeni astraların temel sorunlarından birisi olacak bu marşpiyeller. benim sag ön kapı altının ortasından arka kapının ortasına kadar uzanıyor. göçmede var. ama şimdilik dursun. her gördügümde içim gidiyor ve o kaldırımı gece oradan sökmek istiyorum:) zaten kaskoyu bir kez deldirdim.(arabayı ilk aldıgım gün geri geri giderken tampon ile sol arka stop sagolsun)

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bişey sormak istiyorum. malum kaskoyu bir kez deldirdigim için indirim yapmayacaklar. marşpiyeli şimdi kaskodan yaptırırsam yeni yaptıracagım kasko için bu bana bi dezavantaj sağlar mı. yani 2 kez kaza yaptıgım için kaskonun fiyatı da artar mı

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

hllb link' Alıntı:
[quote author=salihcaglayan link=topic=1253.msg27977#msg27977 date=1303744558]
[quote author=hllb link=topic=1253.msg27937#msg27937 date=1303724467]
aynı olay az önce başıma geldi :( sağ ön kapı altı. dar bir yolda karşıdan gelenlere yol vermek için sağa kaldırıma çıktım ( kaldırım falan da yoktu aslında yolla aynı seviye ) ama nasıl olduysa tekrar yola çıkarken beton mantarın üstüne çıktım :( çizik fazla yok ama göçük daha fazla bende. servise götürdüm ezilen bölümü kesip yeni parçayı da kesip kaynak yapıp boyayacaklar. parça yoktu sipariş açtılar 15 20 güne gelir dediler. tek avuntum kapıda bişey yok.
Bendede var abi ondan boşver nazarlık olsun can sıkmaya değmez
[/quote]
sorma yaw çok canım sıkıldı salih, ama kapıya bir şey olmadı diye avutuyorum kendimi. opaka gittim parçayı sipariş ettiler geldiği zaman yaptırcam kaskodan
[/quote]

sn halil bey geçmiş oslun yeni haberim oldu. neyseki halletmişsiniz ama sinek küçük de olsa mide bulandırıyor.. iyi ki kasko yaptırıyoruz...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=1253.msg27998#msg27998 date=1303752501]
[quote author=salihcaglayan link=topic=1253.msg27977#msg27977 date=1303744558]
[quote author=hllb link=topic=1253.msg27937#msg27937 date=1303724467]
aynı olay az önce başıma geldi :( sağ ön kapı altı. dar bir yolda karşıdan gelenlere yol vermek için sağa kaldırıma çıktım ( kaldırım falan da yoktu aslında yolla aynı seviye ) ama nasıl olduysa tekrar yola çıkarken beton mantarın üstüne çıktım :( çizik fazla yok ama göçük daha fazla bende. servise götürdüm ezilen bölümü kesip yeni parçayı da kesip kaynak yapıp boyayacaklar. parça yoktu sipariş açtılar 15 20 güne gelir dediler. tek avuntum kapıda bişey yok.
Bendede var abi ondan boşver nazarlık olsun can sıkmaya değmez
[/quote]
sorma yaw çok canım sıkıldı salih, ama kapıya bir şey olmadı diye avutuyorum kendimi. opaka gittim parçayı sipariş ettiler geldiği zaman yaptırcam kaskodan
[/quote]

sn halil bey geçmiş oslun yeni haberim oldu. neyseki halletmişsiniz ama sinek küçük de olsa mide bulandırıyor.. iyi ki kasko yaptırıyoruz...
[/quote]
teşekkür ederim epey oldu yaptıralı. kaskosuz asla...

allpower

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün bu alt bölümü sağ arka kapının ortasından kapının sonuna kadar olan kısmı acele, moral bozuklugu, dikkatsizlik bi araya gelince kaldırım kenarlarındaki mantar tabir edelen şekilsiz taşlarlardan birine sürttüm sonlara dogru epeyce bi gocme var. bugun arabayı yıkattıktan sonra durumu daha net gorebilecegim.  :( hafta icide servisin yolu gozukuyor sanırım.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

allpower link' Alıntı:
Dün bu alt bölümü sağ arka kapının ortasından kapının sonuna kadar olan kısmı acele, moral bozuklugu, dikkatsizlik bi araya gelince kaldırım kenarlarındaki mantar tabir edelen şekilsiz taşlarlardan birine sürttüm sonlara dogru epeyce bi gocme var. bugun arabayı yıkattıktan sonra durumu daha net gorebilecegim.  :( hafta icide servisin yolu gozukuyor sanırım.
geçmiş olsun göçük çok değilse hiç elletmeyin. ben yaptırdım ama ben de göçük bayağı vardı.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet. bencede göçük çok degilse, veya siz bişey olmaz diyorsanız elletmeyin. sonuçta çogu arabaların bu bölümü çizik ve göçük. göze hitap kısmında insan etkileniyor. benim de aynı şekilde bir problemim var. şimdilik elletmiyorum. bakalım ne kadar dayanabilecegim 023hm