Marş Sorunu**Yardım ltf **

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun... aracındaki sorun devam ederse önce bir ihtarname çekip ardından Tüketici Mahkemesi'ne dava açmanı öneririm...

Dava açmak istersen evvela bir avukatla görüş derim...

( Aracına ödediğin bedelin iadesini isteme hakkına da sahipsin )

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçtada var bu problem arada sırada yapıyor sıcakken stop edip çalıştırmak istediğimde bile yapıyor sorun yok dediler bende tamam dedim 2 hafta önce bakım yaptırdım filtreler falan değişti sonra biraz fark oldu iyi çalışmaya başladı

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde hararet problemim var onun içinde bişe yok dediler ama araç hep 90 geçik gidiyor her seferinde fan çalışıyor daha önce böyle bir problemim yoktu dememe ragmen bişeyi yok diyerek geri gönderiyorlar antifirizde eklediler sorun hala devam ediyor açıkçası bıktım artık uğraşmaktan öylece kendi haline bıraktım aracı :)

dekramcem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eveeet arkdaşlar 3 ayın sonunda bir opel servisi akünün değerlerini ölçmeyi aıl etti. Normal değerin altında görünen akü 255 olması gerekiyormuş 230 çıktı nedemekse ? bütün gün aküyü şarj edeceğiz dediler ettiler sonuç yine aynı bu sefer akü 220 değerini gösterdi ve akü yü garantiden değiştirdiler. daha önce de krank devir sensörü değişmişti.ben tüm opel servislerine bilgileri tecrübeleri destekleri saygıdeğer tutumları ve en önemlisi macaristanda almış olduklarını savundukları eğitimli master teck leri için teşekkür etmek istiyorum. tüm opel kullanıcılarının önünde. kusura bakmayın arkadaşlar ya herşey beni buluyor ya da ben ustaların savunduğu gibi hassas dinleme modundayım. ama her nasılsa haftaiçi 5 gün gündüzleri toyota coralla kullanan ben hiçbir sorun yaşamazken nasıl oluyor aynın günün akşamları opelimle sorun çıkartıyorum bunu da anlamış değilim..

saygılar..

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun... aracındaki sorun devam ederse önce bir ihtarname çekip ardından Tüketici Mahkemesi'ne dava açmanı öneririm...

Dava açmak istersen evvela bir avukatla görüş derim...

( Aracına ödediğin bedelin iadesini isteme hakkına da sahipsin )

ben de öneririm. kesin kazanacağın bir dava çünkü maddi manevi kaybın oluyor. askerdeyken bölüm amirim komutanım polo almıştı bin türlü dert açtı motor arızalı çıktı. mahkemeye verdi falan derken doğuş oto mecburen karizmayı çizdirmemek için anlaştı, farkını ödeyip golf aldı.