Makyajlı Insignia yı test ettim.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Makyajlı Insignia yı test ettim.

Tolga KARACA link' Alıntı:
Baştan sona aynen katılıyorum  bravoo

Aracın sürüş-konfor dengesi harika, tasarım kendine baktıran türden.. Ama içi Astra dan çok daha geniş değil, Passat bu konuda daha iyi ama tasarımı gerçekten fazla düz, elektronik kadranda başta şık, sonra biraz gereksizce karışık geliyor.

Opel bence yeni insignia da mevcut kalitryi artirmaya odaklanip birazda genisletmeliydi. Koyduklari yenilikler goz boyama touchpad dokunmatik klima gostergelrri bence oldukca kullanimi zorlastiran seyler uzaktan guzel ama pratikte basarisiz olmus. Orta govde tasarimida eskisinde daha iyiydi bana gore. Yine basarili bir arac ama bir kademe daha iyi mi diye dusununce eskiye oranla pekte kayda deger bir fark yok.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Makyajlı Insignia yı test ettim.

Ben sürmedim aracı ama içine bindim.Edition mı neydi galiba ekran vardı ama intellink değildi.Neyse aracın gösterge paneli bana çok itici geldi.Diğer iç tasarıma bakınca hiç bir ağırlığı yok belki baz donanım diye ama passatında içine bindim audide mercedesde hepsinin içine binince d sınıfı ağırlığı var haşmetli duruyor ama insignia onların yanında küçük kardeş gibi :)

Opel amiral gemim diyorsa bence daha sağlam birşey üretmeli.Daha geniş daha agresif ve ileriden görülünce vay arabaya bak imajını astradaki gibi uyandırmalı.Yoksa çok sade bir araç insignia özellikle içi.