Makyajlı Astra J'de Problemler

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Makyajlı Astra J'de Problemler

nanisa link' Alıntı:
faruk o zaman astralarda ındırım yapılması gerekmıyormu
Sürekli zam geliyor indirim olacağını hiç sanmam :) Benim merak ettiğim aracın yol tutuşuna nasıl etki edecek bu durum...

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faruk4143 link' Alıntı:
Sürekli zam geliyor indirim olacağını hiç sanmam :) Benim merak ettiğim aracın yol tutuşuna nasıl etki edecek bu durum...
faruk o zaman sen ekcana bende ekıne bı gıdelım bakalım ne sayıklayacaklarını cok merak edıyorum

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
allahalla fables kardeşim bu son gelen partı mı acaba bunlar bu resımlerı ne zman cektın
bugün çektim kardeşim sedan edition modeliydi çektiğim

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sadece editionlarda mı kaldırmıslar watt bağlantısını? eğer böyle bir durum söz konusu ise opel donanımları gerçekten kısmaya başlamış.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sitede Watt bağlantısı edition modellerinde bile standart olarak geçiyor. Bu resmen insanları keriz yerine koymaktır benim gözümde. Bayramdan sonra benimde yeni aracım geliyor ilk kontrol edeceğim o olacak. Diğer markalar ekler bizim Türkler arabadan donanım eksiltir fiyat gene aynı. Biliyorsunuz ki bu araç donanımlarını opel TR den belirliyorlar. Yurtdışında arabanın öndeki amblemin altında çarpışma engelleyecek radarlı sistemler bile var. kullanıcı el kitabında yazar hatta radar yuvası diye Zavallı biz zavallı tüketici. 

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Arkadaşlar herkese selam öncelikle son gelen editionlarda  watt bağlantısının olmaması sanırım övgüyle bahsedilen astranın yol tutuşunu bitirecek gibi. ben watt bağlantısının kaldırılmasını bir türlü anlam veremedim. bu parça bence astra için olmazsa olmaz bir donanım bana göre süspansiyon noktasında astrayı öne geçiren iyi özellikti. Neyse ki benim araçta var deyip sanırım ona sevinmem lazım.Bakalım bu opel daha neler yapacak. ve sanırım bir kaç sene sonra astra j ikinci el piyasasında bu araçta watt bağlantısı var mı? yada işte 2013 ün sonuda çıkan astralar iyi değil gibi söylemlerle karşılaşacağız. Opelin aslında sürekli yaptığı  hareket çünkü yeni kasanın hazırlıklarinı yapıyor tıpkı bir önceki kasada ki yaptığı politikanın aynısı sürdürüyor.