Makyajlı Astra J'de Problemler

Vanery1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Makyajlı Astra J'de Problemler

tayfux link' Alıntı:
nasıl fiyat düşmüş 2010 da opel bayiinde sorduğumuz ve 42 milyar gibi bir fiyat aldığımız astra şu anda 52 milyar..Euro o zamanlar 2.1 civarıydı şu anda 2.6
Ağzı olan konuşuyor işte.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben çok merak ediyorum donanım diyen arkadaşlar.2010 model çıkan opel astra j sport ile 2013 model çıkan opel astra j arasında donanımsal olarak ne gibi + ne gibi - var buyrun söleyinde öğrenelim.

Bu arada donanımın ne olduğunu açıklıyımda bana yok arkasında ecoflex yazıyor yok astra yazısı küçülmüşle gelmeyin:) Led far olur hava yastığı c.c abs esp gibi veya bunlar benzeri olan parçalar donanımdır.Buyrun burda söleyen arkadaşlar sölesinler merakımızı giderelim:)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Ben çok merak ediyorum donanım diyen arkadaşlar.2010 model çıkan opel astra j sport ile 2013 model çıkan opel astra j arasında donanımsal olarak ne gibi + ne gibi - var buyrun söleyinde öğrenelim.

Bu arada donanımın ne olduğunu açıklıyımda bana yok arkasında ecoflex yazıyor yok astra yazısı küçülmüşle gelmeyin:) Led far olur hava yastığı c.c abs esp gibi veya bunlar benzeri olan parçalar donanımdır.Buyrun burda söleyen arkadaşlar sölesinler merakımızı giderelim:)

Evet onderak buyur açıkla hadi! Kaporta farklı deme ama ! :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yazılanlardaki "kaporta farklılığı" dikkatimi çekti. O nasıl birşey oluyor?

Editionlar enjoylar oyuncak arabalar gibi plastik kaportaya, sportlar ve cosmolar metal kaportaya mı sahip  maasaaa maasaaa   general__p

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ortamı germeye hiç gerek yok, şahsen ben de katılmıyorum ama arkadaşımız fikrini savunmuş.

Bence biraz daha ılımlı olmak lazım. sonuçta herkesin kendi fikri vardır ve bir diğer fikri benimsememek ''Katılmıyorum'' demek kadar basittir.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ortamı germek değilde dostum bilgiler üstün körü olunca kimse arabasının gerçek temellere dayanmadan kaldı ki araçlar aynı böyle eleştirilmesini istemez temel olsa birşey demeyizde üstün körü :)

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi makyajlı Astra ile makyajsız Astra aynı araç, biz burada neyi tartışıyoruz donanım paketleri değişti sadece bunu da Opel Türkiye talebe göre belirlemiş olabilir.

Benim aracım makyajsız ben şahsen makyalının önünü çok beğeniyorum bence çok daha karizmatik duruyor, ama jantlar ve arka çıta kötü, gerisi zaten aynı araba.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Makyajlının kalitesinin düşüp düşmediğini bilemem ama 2011 temmuzda liste fiyatı 58 olan araç şu an yine aynı üstelik makyajlanmış kasada. Buradan kalite düştü anlamının yanında ilk alanlara sağlam iteledikleri de çıkar. Kaportaya gelince aracın sağlamlığını saç veya plastik olması değil kabuğun altındaki iskeletin yapısı belirler. Plastik de olsa farketmez. Son söz makyajlının ön ve arka tamponları daha güzel bana göre. Önden daha kibar arkadan ise daha geniş, heybetli duruş. Makyajsız kasanın sis gurubu ise yenilere göre felaket bence :)