Makyajlı Astra J Çakarlı Sis Farı Montajı (Video + Fotoğraf İçerir)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır adRe J (Orhan) kardeşimle biz makyajlı Edition sahipleri için sis farı yapalım diyorduk. Sislerin planını Orhan'la önceden yapmış ve sislerimizin 6 çiftini 82 TL'den aliexpress isimli internet sitesinden sipariş vermiştik. Bir kaç konu altında yorumlarımızı görmüşsünüzdür. :) Sonunda sislerimiz elimize ulaştı ve bugün sabah saat 9.00'da Orhan'la buluşarak montaj için Sincan Sanayi Sitesinin yolunu tuttuk :)
Orhan kardeşim sağolsun aç geleceğimi tahmin ettiğinden gözleme ve meyve suyu almış bana. Yolda ilerlerken sağa çekip hemen tükettik :D (kesene bereket kardeşim)

seyvc5.jpg

Sincan Sanayi Sitesindeki ustamız önce sis kapaklarını özenle sökerek işe başladı.  Söktükten sonra ölçüsünü alarak kesim işlemini yine özenle yaptı. Mercekleri kestiği boşluğa koyduktan sonra sabitlemek maksadıyla silikon yerine arkasına özel bir aparatla tutturdu. (Silikon kötü gözükür, içinize sinmez dedi) Biz sislerin devresini nasıl yapacağını sorduğumuzda röle takılacak dedi. Biz; "rölesiz olmaz mı, röle için sonra geliriz vb.) bahaneler sununca "rölesiz olmaz abi o zaman ben takmayayım, bu riski almak istemem araçlarınıza yazık" dedi ve biz de röleli olsun dedik. Sisler açtığımız yere tam oturdu. Aydınlatması mükemmel değil ama çakar olarak çok başarılı.  Orhan kardeşimle bana da ustamız sağolsun yemek söyledi yemeğimizi de beraber yedik :) biraz bekledik ve günümüz gitmiş oldu ama nihai halini görünce çok mutlu olduk :) video ve fotoğrafları yüklemeye yarın devam edeceğim, idareten atıyorum. Lütfen teşekkür butonuna basmayı unutmayınız.

b7icew.jpg

2efneiv.jpg

4fb164b9a8ae907a557de85ff4860ce5.jpg

d70fe7eac424d62161741384f8a561d2.jpg

Opelsizasla.com çakarlı sis farı.  Opelsizasla.com çakarlı sis farı.

Opelsizasla.com çakarlı sis farı - 2

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J çakarlı gündüz farı (video içerir)

Afiyet olsun kardeşim :) elimizden geleni yapariz.  Valla keyifli bir gündü sonundada araçlar çok güzel oldu gerek işçilik gerek görüntü yine ufak tefek şeyler için ugrasacagiz bununla kalmayacak :) Allah agzimizin tadini bozmasin

astra j sis farı

Astra j led sis fari

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/02dD5R.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/5RJVjl.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/lzl1Jk.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/ynQ4Ya.jpg[/img]

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İkinizinde ellerine saglik arkadaslar.
Dostluğunuz ve dayanişmaniz daim olsun. 
Valla cok guzel görünüyor araca ayri bi hava katmiş.  14alkiss
Ha tesekkurude unutmuyorum.  bravoo

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
İkinizinde ellerine saglik arkadaslar.
Dostluğunuz ve dayanişmaniz daim olsun. 
Valla cok guzel görünüyor araca ayri bi hava katmiş.  14alkiss
Ha tesekkurude unutmuyorum.  bravoo
Saolasin abi teşekkür ederiz inşallah :) sirada jant var o yüzden ya jantlarini bana sat yada temiz çok uçuk fiyati olmayan bir jant bulalim bana abi o konuda seni çok metettiler :)

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mücahit kardeşim ben buluşmanızın yeme içme gezme dostluk kısmına katılıyorum fakat bu sis farlarıyla arkamdan birisinin gelmesini istemezdim.
Kaldı ki sislerin normal havalarda bile açılması öndekini rahatsız ederken bu neler yapmaz. Nacizane bu da benim fikrim.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun  :D

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Merhaba arkadaÖ¾lar,

Uzun zamandır adRe J (Orhan) kardeÖ¾imle biz makyajlı Edition sahipleri için sis farı yapalım diyorduk. Sislerin planını Orhan'la önceden yapmıÖ¾ ve sislerimizin 6 çiftini 82 TL'den aliexpress isimli internet sitesinden sipariÖ¾ vermiÖ¾tik. Bir kaç konu altında yorumlarımızı görmüÖ¾sünüzdür. :) Sonunda sislerimiz elimize ulaÖ¾tı ve bugün sabah saat 9.00'da Orhan'la buluÖ¾arak montaj için Sincan Sanayi Sitesinin yolunu tuttuk :)
Orhan kardeÖ¾im saÖ°olsun aç geleceÖ°imi tahmin ettiÖ°inden gözleme ve meyve suyu almıÖ¾ bana. Yolda ilerlerken saÖ°a çekip hemen tükettik :D (kesene bereket kardeÖ¾im)

seyvc5.jpg

Sincan Sanayi Sitesindeki ustamız önce sis kapaklarını özenle sökerek iÖ¾e baÖ¾ladı.  Söktükten sonra ölçüsünü alarak kesim iÖ¾lemini yine özenle yaptı. Mercekleri kestiÖ°i boÖ¾luÖ°a koyduktan sonra sabitlemek maksadıyla silikon yerine arkasına özel bir aparatla tutturdu. (Silikon kötü gözükür, içinize sinmez dedi) Biz sislerin devresini nasıl yapacaÖ°ını sorduÖ°umuzda röle takılacak dedi. Biz; "rölesiz olmaz mı, röle için sonra geliriz vb.) bahaneler sununca "rölesiz olmaz abi o zaman ben takmayayım, bu riski almak istemem araçlarınıza yazık" dedi ve biz de röleli olsun dedik. Sisler açtıÖ°ımız yere tam oturdu. Aydınlatması mükemmel deÖ°il ama çakar olarak çok baÖ¾arılı.  Orhan kardeÖ¾imle bana da ustamız saÖ°olsun yemek söyledi yemeÖ°imizi de beraber yedik :) biraz bekledik ve günümüz gitmiÖ¾ oldu ama nihai halini görünce çok mutlu olduk :) video ve fotoÖ°rafları yüklemeye yarın devam edeceÖ°im, idareten atıyorum. Lütfen teÖ¾ekkür butonuna basmayı unutmayınız.

b7icew.jpg

2efneiv.jpg

4fb164b9a8ae907a557de85ff4860ce5.jpg

d70fe7eac424d62161741384f8a561d2.jpg

Opelsizasla.com çakarlı sis  
farı.  Opelsizasla.com çakarlı sis farı.
Güzel olmuş ,hangi ustaya yaptırdınız ? Bende sincandayımda :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Mücahit kardeşim ben buluşmanızın yeme içme gezme dostluk kısmına katılıyorum fakat bu sis farlarıyla arkamdan birisinin gelmesini istemezdim.
Kaldı ki sislerin normal havalarda bile açılması öndekini rahatsız ederken bu neler yapmaz. Nacizane bu da benim fikrim.
Kamera yanıltıyor onunda ayarını yaptırdık önünüzdeki araca vurmuyor sisler video ya dikkatli bakınca zaten çok net belli aracın tam karşısında durunca gram parlaklık olmuyor sis leri sağa ve sola açı vererek taktırdık tam karşıya aracın önüne doğru yön vermedik en güzelide o oldu zaten :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Video ve fotoğraflar güncellenmiştir. Benim plaka yapışmadığı için tekrar yapıştırdık :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Video ve fotoğraflar güncellenmiştir. Benim plaka yapışmadığı için tekrar yapıştırdık :)
Plakalıklar şimdi nasıl kardeşim :)