lütfen yardım !!! araç gaz yemiyor

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
gaz yememesi, yakıtla alakalı olabilir. anlık olarak pislik gelmiş olabilir. ateşlemeyle ilgili olsa tekleme tarzı bir problem yaratırdı daha çok. bir de benzin pompanızı kontrol ettirin. stop ettikten sonra tekrar zor çalışması, gaz yemediği için boğulmuş olmasından kaynaklanabileceği gibi benzin pompasından da kaynaklanmış olabilir.

hunter03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım teşekkür ederim ;)

hunter03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz yememesi, yakıtla alakalı olabilir. anlık olarak pislik gelmiş olabilir. ateşlemeyle ilgili olsa tekleme tarzı bir problem yaratırdı daha çok. bir de benzin pompanızı kontrol ettirin. stop ettikten sonra tekrar zor çalışması, gaz yemediği için boğulmuş olmasından kaynaklanabileceği gibi benzin pompasından da kaynaklanmış olabilir.

hakan hocam bugün sabah yine çalışmadı uzun süre pes ettim bi saat sonra tekrar denedim zar zor çalıştı. ancak çalışırkan rölantide sesi değişik ve araba daha sallantılıydı. şimdi ise gayet normal çalışıyor. ustaya gitmeli miyim yoksa pislik kendiliğinden atılır mı

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
hocam, pislik sorunu da olmayabilir. muhtemelen sabah ilk birkaç marştan sonra çalışmayınca da boğuldu yine ve ara verince çalıştı. (benim de bir kere başıma gelmişti. bi sabah benzinde marş yaptım 3/4 kez çalışmamıştı. yarım saat sonra peder binip marş yaptığında tık diye almıştı dalga geçer gibi :) ) siz yine de bi ustaya görünün. gerçi şimdi onun yanında da her şey normal olacak bi şey yok diyecek. benzin pompası olabilir diyeceğim ama çok kesin bi tespit olmayacaktır.

hunter03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam, pislik sorunu da olmayabilir. muhtemelen sabah ilk birkaç marştan sonra çalışmayınca da boğuldu yine ve ara verince çalıştı. (benim de bir kere başıma gelmişti. bi sabah benzinde marş yaptım 3/4 kez çalışmamıştı. yarım saat sonra peder binip marş yaptığında tık diye almıştı dalga geçer gibi :) ) siz yine de bi ustaya görünün. gerçi şimdi onun yanında da her şey normal olacak bi şey yok diyecek. benzin pompası olabilir diyeceğim ama çok kesin bi tespit olmayacaktır.

eyvallah hocam biraz bekliyim tekrarlarsa gidicem artık ustaya;)

bugra07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gaz yememelerı yaparken arıza ışığı yaktımı ilk bunu bılmek lazım ?