lütfen cevap

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2007 astra clasicc e kaça hız sabitleyici takılıyo diye sordum ankara reis otoda o raçlara takılmıyo diye cevap geldi ne dersiniz başlarından mı savdılr

çesil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takılıyor kardeşim.senin sinyal kolun değişiyor ve debriyaja bir parça takılıyor.sonra tech2 cihazından ayarlanıyor.benim servisteki elektrikçim sen kolu al gerisini ben hallederim dedi.o sinyal koluda 100-150 ytl.arasında fiatı.benim aracımda 2006 astra g'dir.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bende takılıyor diye biliyorum..

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takılır kesin, hemde 2007 model araç. VectraB lerde 2001'lere takılıyordu. Gaz pedalın elektrikliyse takılır diyorlar ki seninki elektrikli...

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2007 astra clasicc e kaça hız sabitleyici takılıyo diye sordum ankara reis otoda o raçlara takılmıyo diye cevap geldi ne dersiniz başlarından mı savdılr
ankaradaysan opan'a git eskişehir yoluna taşınmışlar aracın alt yapısını inceleyip takılıp takılmayacağını söylüyorlar 150 civarında da taktırabilirsin

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya anlamadığım tarafta o opan takılır diyor reis takılmaz 2001 2003 lerde hazırlık var bunlarda yok diyorlar analamadım kafam karıştı

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım sen git opana aracını kontrol etsinler takılır diyorlarsa ellerinde de malzeme varsa hemen takıyorlar yoksa senin adına sipariş veriyorlar belirli bir gün veriyorlar gidip taktırıyorsun en fazla yarım saat sürecek bir iş

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin servisleri zaten hakgetire
bence opal opan opis ve reis arasında en iyi müşteri memnuniyetini opan sağlıyor istersen aracın yanında da bekliyebiliyorsun (yeni yerlerinde sistemi değiştirmediler ise)