lpg yardımı

efsane_001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar oncelıkle uzun bır aradan sonra tekrar opel alarak tekrar sizlerin aranıza katıldım öncelikle aracım opel vectra b makyajlı kasa 1.6 arabam uzerınde hala çözemedığım lpg sorunum var uzerınde aldığımda takılmış olan mimgas sıralı sistem pro modelı var arabamda ciddi anlamda lpg de silkeleme yapıyordu hatta durduğumda stop etme yapıyordu haliyle gazcıya gıttım gazda bırsey olmadığını ateşleme sistemini söyledi bizde 4 adet gm bujı delphi marka ateşleme bobını aldık tabı 1 hafta rahat bindik daha sonra gene aynı sorun bobın dedikleri ıcın garantiden tekrar degıştı 1 hafta sonra gene aynı usta tekrar bobın soyledıgınde ustaya 2 haftada 2 bobın degıstırdık deyıp ustaya kızıp başka usta aradım sagolsun usta sorunu buldu benzın enjektör kablo tesısatının temassızlığı teklemeye neden oluyormuş 2 bobınımde saglanmıs ama usta faktörü tabı şimdi sadece ilk çalıştırmalarda 3 dk falan sonra gaza gecıyor ama silkeleme yaptığından benzıne alıyorum tabı o sekılde devam edeıyorum gaz beynı ısınınca sorunum yok neyse enjektör dedı usta temızledı gaz beynı sıcakken bır problemım yok ama ılk çalıştırmalarda beyın ısınmadan gazda kullanırsam tekleme yapıyor ısındıktan sonra hıc bır sıkıntım yok motor hareretı 80 geliyor ama gaz beynı hala ısınmamış oluyor sızce sorun neydedır

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla mimgas kullaniyorum bnde ama bu dedikleriniz bnde olmadi gerci daha 500km oldu takali gerci bendeki astra g kasa 1,4

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg ayarı yapılırken bilgisayar baglandıgında beynin ısısı gözükür. Isı gec yukseliyorsa devirdaimde sorun olabilir...

efsane_001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyin isisinin gec isinmasi nedeniyle ilk calismalarda tekleme oluyor bugun araci sabah ilk calistirmada rolantide 3 dk sonra gaza gecti yaklasik 3 dk kadar gazda teklemeli calisti rolantide daha sonra beyin isindigindan sorun kalmadi