LPG Vectra C Buji seçimi

Ahmet Erem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farklı bir lpg ciye gidin lpg map ı resetlesin sonra enjektör sürelerini eşitlesin mümkün olduğu kadar.
Not: ince teknik bir nokta ustaya izah edebilirmisiniz ya da laf anlarmı bilemem ama vectra c lerde lpg menülerinin bir yerinde " ateşleme sırasını algıla" seçeneği seçili olmalı.çoğu usta bu seçeneği iptal ettiğinde motor sürekli hafif devirsiz her anı yakaladığında tekleme yapar.aktif ettirip map ı düzenlesin süreleri eşitlesin mümkünse yolda bir ayar.
Bu işlemin sonunda aracınız düzelebilir ustalar maalesef ayar yapmayı bilmiyor.her devirde motora uygun miktarda lpg gitmeli ne az ne fazla

Sony Z5 ile gönderildi

Anlatım için teşekkürler çok güzel açıklamışsınız. Erzincan'da yaşıyorum ve maalesef söylediklerini yaptırabileceğim biri yok.Malum Bizim ustalara şunu yap dediğimizde biliyor duysan bize getirmeseydin sen yapsaydın diyor. Ama yinede şansımı deneyeceğim :)

muratte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben birçok buji kullanmıs olarak sırf denemek ıcın parayı cope atan tıpte bırıyım benım aracımda z1.6xe vectra c en ıyı bujı ıclerınde ngk ama fıyat olarak bıraz yuksek ben bunu evımın onundekı dık rampada gerceklestırıyorum testını ngk tavsıye ederım kesınlıkle...