Lpg ve Kapalı Otopark ???

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar malum benzin zamları derken birde 1.6 otomatik arabam ve İstanbula taşınmam nedeniyle benzin dayanmaz oldu, İzmirde yormuyordu ama burada mesafeler uzak ve trafik dur kalk......Dizelde pahalı olduğu için lpg ye geçmeye karar verdim..

Sorum şu, lpg taktırırsam İstanbulda alışveriş merkezi kapalı otoparklarına giremiyorum..Bu durumda İstanbullular ne yapıyor, çoğu alışveriş merkezinin lpg li araçlar için düşündüğü açık bir yer var mı, yoksa lpg taktırırsam alışverişe gidemeyecek miyim ??

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Burada (Ankara) bakmıyorlar bile LPG var mı diye.

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genelde Tüm Alışveriş Merkezlerinde LPG Kontrolü Var
Ve Açık Otopark Hapsinde Mevcut Sorun Olmaz

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün alışweriş merkezlerinin açık otoparkı yok mesela akmerkez.kapalıya lpg'li araçları almıyorlar maalesef.bence çok da sorun olmaz artık çoğuluğunun açık otoparkları var sadece bikaç tane avm'de yok onda da civarında park yerleri bulunuyor ara sokaklarda fln...

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesisatın görünen kısımlarını gizli yaptırırsanız depo kapağını alta tankı simit felan gibi ben öyle yaptırdım kimse lpg olduğunu anlayamıyor. :D

cevo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu uygulama sadece türkiyede heralde biz neden o kadar zahmet verip sızdırmazlık raporu falan alıyorsak açık havada sızdırsın önemli değil kapalı alanda sızdırmasın diyemi öyle ise neden alınmıyo kapalı otoparka bomba araöış gibi lpg arıyolar arabalarda yakında tüp kokusunda duyarlı köpekler getirmezlerse hiç şaşırmam

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazen inanmayıp kaput açtırıyorlar sürücülere.geçen hafta müşterimiz'e inanmamışlar.kaputu açtırmışlar.

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insan hayatının korunması için gösterilen bu özeni tebrik ediyorum.. yukarıda bir arkadaşımız LPG bağlantılarını gizlerseniz farketmezler diyor.. otoparkçıların gizlemelere karşı kaput açtırmaları farketiklerini gösteriyor..