Lpg tavsİye, yardim

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba LPG kiti konusunda bilginize, tavsiyenize, yardımlarınıza ihtiyacım var. Aracım 2004 model vectra c comfort. Aldığımda üzerinde Lovato marka lpg kiti vardı. Bir iki arızasından sonra gaz regületörü çıkma (markasını emmegaz) sı ile motor bölümünde bulunan hortumların tümü ile birlikte değiştirdim. 2015 te tankın ömrü doluyor. Tankı yenilemem lazım. Lpg bittiği zaman benzine otomatik geçmiyor map sensörü arızalı galiba. Her LPG ustasında programı ve soketi yok ayar yaptırmam sıkıntı. Lpgde aracım arıza lambasını yakıyor. Eksilerinin hepsini yazdım. Aceba aracıma komple yeni kit mi taktırmalıyım. Yoksa tank map sensörünü değiştirip devam mı etmeliyim? Yoksa sahibinden de çıkma kitler var onlardan birini alıp ( lpg işli olduğu için) taktırsam mı? Tavsiyeleriniz nedir aceba bana yardımcı olurmusunuz?

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Kimseden bi tavsiye yok galiba

Sent from my iPhone using Tapatalk

veyselugur07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır uygun bi kit taktır uğraşma hiç tank değişimi o bu derken aynı masrafları bulur yeni kitlerde sanırım çok öyle sorun yaşamazsın kolay gelsin

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Sistemi komple atiker obd 2 ile yenilemeye karar verdim Ağustos'ta izine ayrılınca Osmaniye de taktırmayı düşünüyorum Aceba atiker obd 2 taktıran var mı? Takılırken nelere dikkat etmeliyim?

Taktıdıktan sonra sıkıntı yaşamam lazım çünkü Şırnak ta usta yok :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

king1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba ... 2011 model Opel astra hb clasic, essential manuel vites, 1.6 motor aracım var. aracım 20.000 ' de. aracıma LPG taktırmayı düşünüyorum. daha önce sitemizde yapılan yorumları, arkadaşlarımızın fikirlerini okudum. ancak bir kez daha güncel olması adına yorumlarınızı almak için soruyorum. aracımda sorunsuz bir devamlılık sağlaması adına... BRC ? LANDİ ? ATİKER ? hangisi takılmalı. servis ağı, araca uyumluluğu, uzun ömürlülüğü gibi hususlar dikkate alınmalı sanırım. Ben istanbulda Bahçelievlerde ikmaet ediyorum. bugün BRC ' nin ikitelli de bulunan Güngören bağcılar sanayi sitesinde ki usta ile telefonda görüştüm, 1800 TL 9 taksit dedi BRC için. sizler ne dersiniz arkadaşlar

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:52 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:39 ----------

Arkadaşlar merhaba ... 2011 model Opel astra hb clasic, essential manuel vites, 1.6 motor aracım var. aracım 20.000 ' de. aracıma LPG taktırmayı düşünüyorum. daha önce sitemizde yapılan yorumları, arkadaşlarımızın fikirlerini okudum. ancak bir kez daha güncel olması adına yorumlarınızı almak için soruyorum. aracımda sorunsuz bir devamlılık sağlaması adına... BRC ? LANDİ ? ATİKER ? hangisi takılmalı. servis ağı, araca uyumluluğu, uzun ömürlülüğü gibi hususlar dikkate alınmalı sanırım. Ben istanbulda Bahçelievlerde ikmaet ediyorum. bugün BRC ' nin ikitelli de bulunan Güngören bağcılar sanayi sitesinde ki usta ile telefonda görüştüm, 1800 TL 9 taksit dedi BRC için. sizler ne dersiniz arkadaşlar :confused::confused::confused::confused:

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba ... 2011 model Opel astra hb clasic, essential manuel vites, 1.6 motor aracım var. aracım 20.000 ' de. aracıma LPG taktırmayı düşünüyorum. daha önce sitemizde yapılan yorumları, arkadaşlarımızın fikirlerini okudum. ancak bir kez daha güncel olması adına yorumlarınızı almak için soruyorum. aracımda sorunsuz bir devamlılık sağlaması adına... BRC ? LANDİ ? ATİKER ? hangisi takılmalı. servis ağı, araca uyumluluğu, uzun ömürlülüğü gibi hususlar dikkate alınmalı sanırım. Ben istanbulda Bahçelievlerde ikmaet ediyorum. bugün BRC ' nin ikitelli de bulunan Güngören bağcılar sanayi sitesinde ki usta ile telefonda görüştüm, 1800 TL 9 taksit dedi BRC için. sizler ne dersiniz arkadaşlar

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:52 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:39 ----------

Arkadaşlar merhaba ... 2011 model Opel astra hb clasic, essential manuel vites, 1.6 motor aracım var. aracım 20.000 ' de. aracıma LPG taktırmayı düşünüyorum. daha önce sitemizde yapılan yorumları, arkadaşlarımızın fikirlerini okudum. ancak bir kez daha güncel olması adına yorumlarınızı almak için soruyorum. aracımda sorunsuz bir devamlılık sağlaması adına... BRC ? LANDİ ? ATİKER ? hangisi takılmalı. servis ağı, araca uyumluluğu, uzun ömürlülüğü gibi hususlar dikkate alınmalı sanırım. Ben istanbulda Bahçelievlerde ikmaet ediyorum. bugün BRC ' nin ikitelli de bulunan Güngören bağcılar sanayi sitesinde ki usta ile telefonda görüştüm, 1800 TL 9 taksit dedi BRC için. sizler ne dersiniz arkadaşlar :confused::confused::confused::confused:

hocam daha cok yenı 2011 corsa d aracıma taktırdım BRC my-11 olmalı galıba allah ustamdan da razı olsun su an hıc bı sıkıntım yok sadece km basına dusen yakıtı hesaplıcam ama full doldurdum 70 tl ye doldu hala bıtsın dıe beklıom su an 210 km oldu devam bıtmıo.:d

ewren2481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende lovato taktırdım yenı suan bi sıkıntı yok tavsiye ederim zaten üç aşağı beş yukarı markalar belli siz butçenıze uygun olanı seçeceksiniz usta ve servıs önemli bence markada lovato,brc,zavoli,landirenzo,prins ama pahalı grek yok