Lpg taktırmayı düşünüyorum acaba hangi marka taktırmalıyım

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g kasa aracımda atiker vardı.2 yıl 22000 km kullandım hiç bir sorun yaşamadım.Şu anda 2,0 vectra aldım ve üzerinde 3 yıl önce takılmış lovato marka lpg sistemi var.Çekiş ve yakıt tüketimi iyi.

Favorite

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimisi marka önemli diyor kimisi işçilik benim görüşüm ikiside iyi olmalı eğer aracınızı çok seviyorsanız benim gibi en iyisi olsun diyorsanız tabiki telefilex derim ama koy g..... gitsin diyorsanız atiker tam size göre.

omerdogrul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahsen LPG takılmasına karşıyım. Aracın orjinalliğinin bozulmaması taraftarıyım. Bence taktırmayın. Konu benzin fiyatlarının yüksek olmasıysa, demirden korkan trene binmez.

Son düzenleme:

tosuncem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki arkadaşlar birşey sormak istiyorum, taktırdığımız tüpün 2 yıl garantisi var, ve taktırdığımız ustanın iyi olduğunu asparagas haberlerle duyuyoruz ve taktırıyoruz lakin usta fos çıkıyor, ben bu sistemi ustası gerçekten sağlam olan başka bi serviste baştan aşağıya ücretsiz check ettirebilir miyim? sonuçta aynı markanın servisi

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 model vectramı 2007 de aldığımda Konya da gidip derhal atiker taktırdım, performan , yakıt hiçbir problemim yoktu ancak , BRC yadabaşka bi italyan markası taktıranların arabalarına baktım , işcilik çok iyi , sanki LPG aracın sıfır orjinal parçasıymış gibi düzgün monte edilmiş, ancak atiker takanlar işcilikte iyi değil, motorun üstüneyanına çakıp geçiyorlar , hiçbir estetik yok, ayrıca atiker 4-5 yıllık ve bazı arızaları var, bu arızaları tesbit edemiyorlar, örneğin bir arkadaşımın TOyota Corollasında Atiker var, zaman zaman durup dururken devreden çıkıyor, ve hala sebebi bulunamadı :D

bence ver 300-400 lira fazlasını çak bir italyan , Atiker zaten kazanacağı parayı kazandı , Kurtlar vadisine sponsor olacağına biraz arge ye para yatırsınlar :D

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecen hafta TELEFLEX taktırdım yaklasık 1500 km yol yaptım cok memnunum kaputun altında gozuken bır sey de yok.Herkese tavsıye ederım ama bıraz tuzlu