Lpg Taktirmali Mi? Taktirmamali Mi?

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracimi Alali Daha 1 Hafta Olmadi Bu Yüzden Ne Kadar Yaktiğini Bilmiyorum. Aracim 2001 Astra 1.4 16v Nb Ac Ab. Bu Araçlar Ecotec Motorlu Olduğundan Genel Kani Olarak çok çabuk Kurum Bağladiğini Duydum.bu Yüzden Lpg Konusunda Bir Türlü Karar Veremiyorum. Bu Konuda Yorumlarinizi Bekliyorum, Sorun Oluyor Mu? Siz Olsaydiniz Taktirir Miydiniz Ya Da Taktirsaydiniz Hangi Markayi Düşünürsünüz (performans Ve Sorunsuzluk Açisindan)
şimdiden Yorumlariniz Için Teşekkürler....

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ben 1,6 astraya 3 ay önce atiker taktırdım..Ekonomi ve performans bakımından çok memnunum..

duman_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda aratma yaparsan bu konuyla ilgili çok geniş bir arşive ulaşabilirsin

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracimi Alali Daha 1 Hafta Olmadi Bu Yüzden Ne Kadar Yaktiğini Bilmiyorum. Aracim 2001 Astra 1.4 16v Nb Ac Ab. Bu Araçlar Ecotec Motorlu Olduğundan Genel Kani Olarak çok çabuk Kurum Bağladiğini Duydum.bu Yüzden Lpg Konusunda Bir Türlü Karar Veremiyorum. Bu Konuda Yorumlarinizi Bekliyorum, Sorun Oluyor Mu? Siz Olsaydiniz Taktirir Miydiniz Ya Da Taktirsaydiniz Hangi Markayi Düşünürsünüz (performans Ve Sorunsuzluk Açisindan)
Ters bir düşünceniz var çabuk kurum bağlayan bir motor yüzünden LPG de kararsızlık:)Aksine LPG daha temiz bir yakıttır kurumlanma yapmaz bu nedenle benzin gibi:good: Ankara'da olduğunuz yazıyor size Teleflex-GFI öneririm.Diğer sistemlerden biraz daha pahalıdır ama araştırırsanız daha verimli bir sistem olduğunu görüceksiniz.

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gerisi konusunda pek fikrim yok. Ama ben olsam taktırmazdım. Polemiğe yol açmasın. Sadece kendi görüşüm.

Sauronz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Küçük motorlu manuel araçlarda sıkıntı pek duymadım..

Ama büyük motor özellikle Otomatik benimki gibi sıkıntı çıkıyor.. Bende sorun devam ediyor malesef :(

emrekaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben bır ay önce taktırdım brc memnunum. yaklaşık beş bin km yaptım bi sorun yok. araç 99 astra 1.6

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim vwde var, yaptirdigim en iyi is...

dizelden ucuza gidiyorum+sessiz

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bence taktır ben takdırdım çok memnunum bi senedir sorunsuz kullanılıyorum ama takdıracağın yere çok dikkat et 3-5 ten kaçıp duyulmamış marka ve saçma sapan bi yere taktırırsan başın çok ağrıyabilir, bilindiği gibi opel ciddi bi arıza yaparsa o arızanın ardı arkası kesilmiyor. benim yakıt bilgimi veriyim kafanda bi fikir oluştursun 420km 45milyon sabit sürat 120km\s araç 1.8 litre otomatik vites vectra , dizel gibim mübarek :) lpgyi seviyorum :)

mete006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar ben 2005 opel astra enjoj twinport aldim şimdi tüp taktırmayı düşünüyorum ecotec marka lpg sistemi onerdiler bilgi olan varmı teşekkürler