LPG Taktırmak (Güncel fiyatlar)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2014 Nisan ayı itibariyle araca LPG taktırmanın toplam maliyeti nedir acaba? (LPG + Sızdırmazlık + Tekrar muayene)
Hangi marka en pahalısıdır?
Hangisi en hesaplısıdır?

Forumda LPG ile konular var ama güncel bir fiyat konusu bulamadım. Bu açtığım konunun LPG taktıracak insanlara bilgi sağlayacağı fikrindeyim.

Opel'e en uygun LPG'nin Lovato olduğunu söyleyenler var, diğer yandan Landirenzo en iyisi diyenler var. Atiker işini görür, tak geç diyenler. Lpg'li değil BRC'li diyenler...

LPG taktıran veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum...

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taktıracağınız markanın yanısıra iyi bir işçilik de olması gerekiyor. İsterseniz en iyi markayı taktırın işçilik kötü olduktan sonra başınızı çok ağrıtır.

loweangel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bir senedir atiker fast sistem kullanıyorum memnununm sıkıntı yok aracımda hatta lpg de çalışırken lpg enjektörü sesi bile çok az duyuluyor yan arakadaşların dediği gibi işçilik önemli

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son sistem atiker obdli fast&furious :D model sistemi montaj + muayene + ruhsat derken 1400-1500 liraya mal edebiliyorsunuz. Enjektörlerin ses yaptığını söyleyen arkadaşlara direk emme manifolduna montaj yöntemini veya enjektörleri gelişigüzel motorun üzerine atmamalarını, motor ısısından çok etkilenmeyecekleri bir yere sünger üstünde destekli şekilde koymalarını tavsiye ediyorum.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son sistem atiker obdli fast&furious :D model sistemi montaj + muayene + ruhsat derken 1400-1500 liraya mal edebiliyorsunuz. Enjektörlerin ses yaptığını söyleyen arkadaşlara direk emme manifolduna montaj yöntemini veya enjektörleri gelişigüzel motorun üzerine atmamalarını, motor ısısından çok etkilenmeyecekleri bir yere sünger üstünde destekli şekilde koymalarını tavsiye ediyorum.

Aga sen şu Vectra B almak isteyen dayının açtığı konuda, landirenzo'ya geçen gün 900 mü yazmıştın ben mi yanlış okudum ?

edit: girdim baktım konuya atiker 950 tl yazmışsın, şimdi ayıktım :D

Son düzenleme:

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ucuz etin yahnisi yavan olur derler. Siz bakmayın öyle 900 tl ye taktırdım diyenlere. 1800 tl lik bir sistemi yarı yarıya mal ediyorlarsa vardır bir bit yeniği.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ucuz etin yahnisi yavan olur derler. Siz bakmayın öyle 900 tl ye taktırdım diyenlere. 1800 tl lik bir sistemi yarı yarıya mal ediyorlarsa vardır bir bit yeniği.

Atiker yazmış hocam editledim orayı, landirenzo ve prins cidden pahalıymış valla :D

Lovato fiyatları nasıl bilen var mı?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markanın yarattığı imajın ekmeğini yemek başka birşey değil o iş. Atiker kullanıp sorun yaşamayan tonla insan var. Ben prins kullandım elektriksel sorunlar yaşamıştım performans sorunum yoktu, bir arkadaş BRC kullandı hem performans hem elektriksel tonla sorun yaşadı. Atiker candır, yalnız montajı ve ECU ayarı itinayla yapılmalı

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 bin oldu atikerle sorun yok

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi