LPG TAKTIRIYORUMMM

Kemal Keser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımı 15.11.2014 de aldım 1 hafta da 1.100 km yol yaptım 10 11 lt yakıyor :) Adana Onatça Brc takıyor 2.750 Tl sabit fiyat veriyor. Serviste çalışan bi abim Olgun Lpg ye yönlendirdi Landirezzo yağlamalı sistem takıyorlar 1.800 peşin. 1.900 taksitli fiyat verdiler. 1.800 e taksitli yapabileceklerini söylediler. Sizce ne yapmalıyım? Aracın garantisi serviste değil Olgun lpg tarından veriliyor. ևelik subapa gerek yok. 2 yıl içinde subaplar sorun verirse biz değişiyoruz zaten dediler. Sizce nasıl? fiyat bana uygun geldi üstelik Landirezzo olması da +1 dancee dancee  dancee dancee

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG TAKTIRIYORUMMM

Kemal_Kes link' Alıntı:
Arkadaşlar aracımı 15.11.2014 de aldım 1 hafta da 1.100 km yol yaptım 10 11 lt yakıyor :) Adana Onatça Brc takıyor 2.750 Tl sabit fiyat veriyor. Serviste çalışan bi abim Olgun Lpg ye yönlendirdi Landirezzo yağlamalı sistem takıyorlar 1.800 peşin. 1.900 taksitli fiyat verdiler. 1.800 e taksitli yapabileceklerini söylediler. Sizce ne yapmalıyım? Aracın garantisi serviste değil Olgun lpg tarından veriliyor. ևelik subapa gerek yok. 2 yıl içinde subaplar sorun verirse biz değişiyoruz zaten dediler. Sizce nasıl? fiyat bana uygun geldi üstelik Landirezzo olması da +1 dancee dancee  dancee dancee
2 yılda subap erimeyeceğini onlarda biliyor zaten çok çok ufak bir ihtimal :) LPG iyidir takın kullanın tabiki bu devirde benzinde gezmek zor ya az kullanacaksın benzinde gezip yada LPG Takıp keyfine bakıcaksın :)

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Brc su an 1800 tl ve 150 yakit puan veriyor.  Yani 1650 tl. Geri kalan tutara subap alin koyun kenara 100 bcin km de takarsiniz.

rush10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kemal_Kes link' Alıntı:
Bende dün taktırdım.biraz daha bekleyeyim diyordum birden aklıma esti hemen karar verdim. Aracın garantisi landirenzo veriyor demişsiniz ya onu biraz açar mısınız. Bana lpg kaynaklı arızalardan biz sorumluyuz geri kalan için servis sorumlu dedi

Kemal Keser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rush10 link' Alıntı:
Bende dün taktırdım.biraz daha bekleyeyim diyordum birden aklıma esti hemen karar verdim. Aracın garantisi landirenzo veriyor demişsiniz ya onu biraz açar mısınız. Bana lpg kaynaklı arızalardan biz sorumluyuz geri kalan için servis sorumlu dedi
Aynen öyle kardeş motorla ilgili garanti ölüyor sadece diğer yerlerin garantisi yine serviste. sen nerde hangisini kaça taktırdın

rush10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kemal_Kes link' Alıntı:
Aynen öyle kardeş motorla ilgili garanti ölüyor sadece diğer yerlerin garantisi yine serviste. sen nerde hangisini kaça taktırdın
kayseri olgunlar.1900 lira manuel yağlamalı 9 taksit

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

LPG candır. Binin gezin misler gibi :)

Salim042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende çarşamba gün taktırmayı düşünüyorum 1 aylık aracım 1.4 turbo 140 bg kararsızım yağlamalı sistem takacaklarmış 1850 tl  :eek:

Kemal Keser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sabah aracı Olgunlar Lpg ye bıraktım dostlar akşam iş çıkışı gidip tüplü biçimde alacağım ;) Yağlamalı Landirezzo 1.700 Tl 9 Taksit

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lpgliler arasina hosgeldiniz aracinizi bir kat daha fazla seveceksiniz.. Hayirli olsun