LPG HAKKINDA YARDIM

Kemal Keser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım 2 haftalık 2014 Astra 1.6 115 hp Edition. Adana da yaşıyorum. Servis Brc takıyor uçuk fiyat 2.750 Tl. Olgun Lpg Landirezzo takıyor 1800 Tl. Birde samimi olduğum bi abimiz var Zavoli de Müdür o da Zavoli Akıllı Kiti 1750 sana olur fiyatı diyor. Landirezzo tek yerde takılıyor ve kapalı kutu gibi diyor. Başka servise götürme şansın yok tek servisi var sıkıntı yaşarsan başka alternatifin yok diyor zavolide ki abim. Kafam çok karıştı sizce ne yapmalıyım

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: LPG HAKKINDA YARDIM

Saydığınız bütün markalar nam salmış geçmişi olan firmalar. Ama opel kullanıcıları benim teknik detaylarını tam bilmememle birlikte genelde Landirenzo tercih ediyor. Servis ikamet açısından size aşırı uzak değilse tercih edebilirsiniz.

Kemal Keser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkes'de Landirezzı yada Brc var evet haklısın. Alışılmışın dışına çıkmak nasıl olur bilmiyorum :) Yarın Zavoli deki abimin yanına tekrar gidecem İkna ederse Zavoli takacagım gibi

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt:

Bizim hocanin ix35inde var zavoli. Su ana kadar bir sorun yasamadi.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam çok klasik olacak ama önemli olan usta bence de :) Gidip opel bayisinde taktırmanızda fayda var. En azından sürekli aynı tip araca taktıklarından el yatkınlıkları vardır :)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Saglam bı usta usta usta  adam akıllı ısının ehlı bır ustaya taktırırsan mutfak tupunu bıle takarlar arkana bakma ama usta kılıklı bırıne prıns taktırsan servıten cıkamzzsın

Kemal Keser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Olgunlara gidip Landirezzo taktırayım ben en iyisi :) Astralara hep onlar takmıştır