Lpg taktıracağım

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahaha bu iyiydi ,ben de de zavoli var napalım yani .ustası iyi malzeme kalite olsun yeter.en iyi zavoli mi diyelim şimdi değil mi abdulkadir bey ;)
12000 km oldu sorun yok ayara bile gitmedim daha .
yanlız filtreyi değişmeye gittim yok bişey olmaz dedi usta bi 5000 km.sonra gel dedi,filtre pahalıymış ya 65tl. bi de bu yöndeki fikriniz nedir ?
saygılar.

17 aydır tık demedi güç kaybı yok tasarruf var 6000 devirlere kadar basarım ara ara ne arıza lambası yanar ne tekler
memnumun ama kimse inanmıyor :)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben memnunum zaten kullanıyorum ve memnunum kullanmıyor olupta memnun olmayanlara sitem etmeye çalışmıştım benim bi sıkıntım yok yanlış anladın arkadasım

yok abi ":good:" ile seni desteklediğimi söyledim :) memnunum bende :) 48 aydır tık yok :kop:

salih69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşim gereği her gün yaklaşık 50 km yol yapıyorum. 6.000 km oldu atikerle zerre kadar sorun yaşamadım. Arkadaşım BRC taktırdı sürekli sorun yaşıyor.
Çevrenizde atikerden sorun yaşayanları daha çok duyabilirsiniz. Bence bu, tüm maontajların yarısından fazlasının atiker olmasından kaynaklanıyor.

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
bence telefleks

cawlayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model vectra 2.0CDX 16V AT kullanıyorum.Atiker marka sıralı gaz sistemi var üzerinde.Atiker e karşı bu kadar ön yargılı olmayın.Ben çok memnunum.Uzun süredir kullanıyorum.Bence alınacak sonucun kalitesi montajı yapacak olan servisin ve ustanın kalitesine bağlı.İşinin erbabı bir lpg dönüşüm istasyonu bulun öncelikle.Ayrıca TÜRK MALI YERLİ MALI HERKES BUNU KULLANMALI derim ben.Saygılarımla.

f.pala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2004 opel vectra c var atiker taktırdım 2 yılı geçti çok memnunum 10000 km.de bir bakımı var filtre değiştirliyo 35 tl başkada masrafım olmadışu anda 23000 km oldu taktıralı bence atikerden şaşmayın boşuna paranızı harcamayın

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
prins tak bence en iyisi

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
2004 focus hb 1,6 aracımızda brc taktırdık ve tek bir ayara bile gitmedim..ama şu varki iyi işçilik çok önemli..ha çok iyi malzemede kötü işçilikle rezil de olursun..ama iyi malzeme ve iyi işçilikle ömürlük kullanırsın;) zaten 100 000 km enjektör garantisi mevcuttur brc de.. ben ankarada taktırdım ama istanbulda da sağlam bildiğim servis var...eğer ihtiyaç duyarsan özelden msj at adresi yazarım...

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 hyundai accent eram da brc vardı 81000 de sadece filtrelerini değiştirmek için anahtar vurdular,sıkıntı yoktu ama ben istedim değiştirmelerini.