Lpg taktıracağım

zihnigonen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2 aracımı da aldığımda atiker takılıydı. memnunum bir şikayetim yok. ancak hemen hemen birçok uzman insan brc'nin çok iyi olduğunu söylüyorlar.
marka elbette önemli, ancak asıl unsur MONTAJI YAPAN USTA.

ezgixxxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.0 opel corsama BRC simit tüp taktırdım, nazar değmesin sorunsuz kullanım sağlıyor.
Ama referansı iyi olan bir ustaya gittim.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Atiker taktıranlardan bi şikayet duymadım. Bu sebebten dolayı bende atiker taktırmayı düşünüyorum.

guvenmat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende atiker düşünüyorum servis ağı yaygın olduğu için

ojmjakon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben de 2005 astra h twinport aldım 49 binde. yaklaşık 250 km kullandım şimdiye kadar. şehir içi 8,5 lt benzin yiyor. lpg taktırayım diyorum ama olumlu-olumsuz yorum oranları %50 %50 çok kararsızım bu konuda. aracta geri dönülemez hasarlar bırakır ve ben satmak zorunda kalırsam çok üzülürüm çünlkü uzun yılllar bineceğim bi araç aldığımı düşünüyorum.

meister78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba sinan bey..ben yaklasık ıkı hafta önce 2006 1.2 twinport aracıma lovato marka lpg taktırdım ve gayet memnunum.yakıt olarak zaten cok ıyı cekıs olarakta bır problem yasamadım.aslında brc taktırmayı dusunuyordum fakat bır arkadasımın ısrarı uzere onun dedıgı yere ve ustaya goturdum.herseyden once ıyı bır usta sart.ama ankarada mocangaz brc bayısınde yaptıran bırcok arkadaş gercekten cok memnun kalmıslar.tavsıye edebılırım.

canbabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BeeeReeeCeeeeeee diye bağıran adama hastayım :)

hayırlısı

Son düzenleme:

ojmjakon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba sinan bey..ben yaklasık ıkı hafta önce 2006 1.2 twinport aracıma lovato marka lpg taktırdım ve gayet memnunum.yakıt olarak zaten cok ıyı cekıs olarakta bır problem yasamadım.aslında brc taktırmayı dusunuyordum fakat bır arkadasımın ısrarı uzere onun dedıgı yere ve ustaya goturdum.herseyden once ıyı bır usta sart.ama ankarada mocangaz brc bayısınde yaptıran bırcok arkadaş gercekten cok memnun kalmıslar.tavsıye edebılırım.

aydın bey ilginiz için teşekkürler ben de BRC taktırmayı düşünüyorum Mocan oıtogazla da görüştüm ama orada manifoldu delerek mi yapıyorlar yoksa gaz piposu mu kullanıyorlar anlayamadım. manifoldun delinmesi önemli sonuçlar doğurabilir.

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
2004 focus hb 1,6 aracımızda brc taktırdık ve tek bir ayara bile gitmedim..ama şu varki iyi işçilik çok önemli..ha çok iyi malzemede kötü işçilikle rezil de olursun..ama iyi malzeme ve iyi işçilikle ömürlük kullanırsın;) zaten 100 000 km enjektör garantisi mevcuttur brc de.. ben ankarada taktırdım ama istanbulda da sağlam bildiğim servis var...eğer ihtiyaç duyarsan özelden msj at adresi yazarım...

BRC ile alakası yok ama bir Ford Focus'a LPG taktırarak hata yapmışsınız. Motorunuz muhtemelen enjektör garantisi olan 100.000 km ye ulaşmadan süpap yataklarını yemiş olacak. Sık sık benzinle gitmenizi öneririm.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BRC ile alakası yok ama bir Ford Focus'a LPG taktırarak hata yapmışsınız. Motorunuz muhtemelen enjektör garantisi olan 100.000 km ye ulaşmadan süpap yataklarını yemiş olacak. Sık sık benzinle gitmenizi öneririm.

Peki Mehmet Bey, X16ep ve X16er motorlarda bu husustaki durum nedir ? İkisi arasında (xep ve xer) lpg uyumluluğu açısından tercih sebebi olacak bi fark var mıdır?