lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 vecta 2.0 'a brc 1700ytl ye taktırdım(Yeni kampanya yapmışlar 10 taksit yapıyorlar bu fiyata)şimdilik memnunum. Maaşallah

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nerde taktırdın?

merkez-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bende 96 vectra 2.0 cd vardı lpg taktırdım sıralı sistem kesinlikle çok memnundum sonra 97 passat 1.8 T aldım onada taktırdım güç kaybı kesinlikle yok yakıtta yarıyarıya düşüyor ve iki gün önce 2002 Astra Elagance aldım bugün onada taktırdım birde şunu açıklamak isterim motora zarar veriyor söylemi kesinlikle yanlış bir arkadaşımın ticari taksisi var lpg ile 650-bin kilometre yaptı ve bu aracı galerici altı motoru iyi diye araç şahin-s idi ben zawolli marka italyan 1.400 ytl-ye taktırdım isteyen olursa yardımcı olurum

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütün mesajları tek tek okudum...Bence de kimse arabasına zarar vermek istemez nihayetin de tonlarca parayı hiç durmadan deliler gibi çalışarak kazanıyoruz bunu sokağa atacak halimiz de yok...bende arabama sıralı sistem takdırdım hemde özellikle tüm markaları aradım maillaştım sonuç olarak easyjet marka sıralı sistemde karar kıldım...Sebebine gelince LOVATO BRC ve TARTARİNİN Çin de ve Türkiye de taklitlerinin çıkmasından dolayı İtalyanlar EASYJET diye bir marka üreterek satışa çıkartmışlar...Fabrikalarına kadar mail attım 3 yıl sonra bile memnun kalmaz aracıma zarar verirse tüm masrafımı ödeyeceklerine dair belge bile aldım.Bence kimse bu kadar iddalı olamaz kaldıki İngiltere de LPG için deli gibi teşvik bile varmış...Memnuniyete gelince de 100 üzerinden 100 veriyorum...:alkis:

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:

Brc yi Türkiyeye ithal een firmayı araştırdım. 2A mühendislik olduğunu öğrendim. Sitesinden Ankara da ki bayilerine baktım.( İlginç yanı belki Ankarada 200-300 yer vardırTakan ama 10 tane yetkili vardı). 88 oto sanayi sitesinde Mavi Denizler de taktırdım.(sıralı sistem 1700ytl) Kibar anlayışlı insanlar. Bu fiyat eğer kampanya bitmediyse 2A mühendisliğin kampanyası(10 taksit 1700ytl kampanyası). Yani yetkili bütün Brc bayilerinde var.diğer takanlarda 1800ytl peşinden aşağı yok .Araştırdım.(bende babamın dükkanı gibi reklam yaptım yani:) )
Tüp taktırmak isteyenler ithalatçı firma ve yetkili satıcı olup olmadığına dikkat etsinler..

AYMOD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Ben Gebzede Trafik Müşavirliği işi ile Uğraşıyorum. Benimde OPEL ASTRA 2.0 GSİ bir aracım var. ilk aldığım zaman dan tup taktırdığım gune kadar yaklaşık 10 -15 gün gecti. kredi kartımda limit kalmadı artık 1200 ytl kadar benzin harcadım. aracıma BRC marka sıralı lpg sistemi taktırdım 1500 ytl ye maal oldu sadece montaj dahil fiyatı. sıralı sistem BRC ye özelmidir bilmem aracı benzınde calıştırıp daha sonra lpg sistemine geciş yapıyor buda araç çalışırken kuru yakıtla çalışmasını engelleyerek lpg sisteminin kısalttıgı ömrünü hemen hemen yarı yarıya uzatıyor ve gazı karburatörden değilde direk motor içerisine farklı bölümlerden yakıtı aldığı için yakması kolay oluyor ve performans kaybı yaşanmıyor. bilmem yanlış bilgi vermemişimdir umarım. taktırmadan önce cok arastırdım sitelerden.aldığım bilgilere göre acıklamaya calıştım çalışma sistemini. Ben Taktırdım Sorunsuz Calısıyor. Çokta Memnunum Birde Shell de hava basmasalar daha memnun olucam ama neyse :))

LPG SİSTEMİ : 1500 YTL
Ruhsat İşlemleri : 171 YTL
( MUAYENE HARCI : 96,70 SIZDIRMAZLIK RAPORU : 20 TRAFİK VE TESCİL BELGESİ : 55 TOPLAM : 171 YTL )

BİRDE ekonomi cihazı var 1,3 ve 1,6 motorlara 80 ytl 1,7 ve 2,0 motorlara 110 ytl değerinde bir cihaz duymussunuzdur %30 %40 lara kadar tasarruf sağlıyor. benzin hortumuna takılıyor ve yanmıyan yakıtı geri dönüşüm yaparak tekrar kullanılmasını sağlıyor performansında dusukluk yaşanmazken - ufak değerlerde performansında yukselme görüldüğü söyleniyor. www.ekonomicihazi.com web adresi sipariş vermek bilgi almak isteyene.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 ytl ye 200 km yaptım bu haftasonu daha ne olsun millet...