lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

GUARDIAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 4 ay oldu takalı 13.000 km oldu walla bi sıkıntı yaşamadım şehirdışı 150. yakıyo şehir içi 180 yakıyo zavoli taktırdım 2.250 ytl walla parasını çıkardı

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim doganda vardı arabayı benzine alınca gitmiyodu gaza geçince sanki turbo açıyo mubarek ama ne yazıkki bazı alış veriş merkezleri ve kapalı otopark işletmeleri almıyo araç yetim kalıyo ve tabi bizde madur neyse sattım kurtuldum

benim tek sorunum kapalı otopark yoksa gayet iyi bu lpg işi sonuçta kredi kartı extranız yarıya iniyo ben günde ist iç en az 50 km yol yapıyom ki bu en azı 200 km olduguda oluyo ve aracım 210 kuruş yakıyo 1.4 twinport buyrun parayı siz hesaplayın..

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah yardımcın olsun kardeş ne diyelim...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Aracımın vizesi 2007 Nisan ında dolduğu için taktırdığım zaman (Ocak 2005) yeniden masraf olmasın diye işletmedim.Ama takan yer ile baştan ona göre anlaştık.Muayene zamanı geldiğinde o tarihe göre fatura düzenleyip işletecem.Zaten ben değil kendileri yaptıracak işlemleri.Ama bazen de diyorum : ''Acaba işletmesem olur mu''. Nasolsa soran eden yok ama bigün denk gelirsem bi jandarmaya falan şapa otururum.Tam karar veremedim hala anlayacağın ... :(

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi walla eskisi gibi lpg kontrolü yapılmıyor ki kaldıki bizim arabalarımızda motoru açsa yine anlaması imkansız koku yok tank simit anlaması imkansız ancak benim bagajın altına bakarsa lpg olduğunu anlar yada lpg alırken görürse cezayı yerim her halde...Allah uzak etsin....

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok düşünmüyorum abi