lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracıma zavolli den baska marka olmadı diğer markaların benim motora göre yazılımı yok 2.2 arac bile 150 hp iken benim 2.0 175 hp o yüzden sadece bu marka oldu ama herkes bu marka için en iyisi diyor zaten genel olarak memnunum tabiki benzin gibi olmuyor ama fena da değil arabayı cok kullanıyorsanız en manyıklısı lpg fakat hafta sonunda kullanıyorsanız tabiki takyırmayın.Ben her ay en az 3000 km yol yapıyorum dolayısı ile ihtiyac

salih_akkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2001 Vectra 1,6 Comfort Var Ve Aracimda Lovato Sirali Sistem Lpg Var Yakit Olarak Gayet Memnunum Ama Benzinle Bindiğin Zevki Alamiyorsun...arabadan Benzin Düşsün Lpg Bitsin Benim Görüşüm Bu Herkese Saygilar

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben lpg ye sıcak bakmıyorum bundan oncekı aracımda aldıgımda ve son sattıgım arasında bayagı bi fark vardı zamanla performans kaybettigini dusunuyorum ama yinede benim sahsi fikrim

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım aynı sorun

mstbas' Alıntı:
saol eyvallah
bakalım işallah ii sonuçlar alırız
benim arabanın çukurlarda amortisörlerinden ses geliyor acaba bu her vectrada varmı
bu konu hakkında bilgin varmı

Merhaba daha önce bir yerde yine bu soruna rastlamıştım. sanırım bu modeller de genelde böyle bir sorun (ben de dahil) var. Amörtisör mamörtisör herşey sağlam ama yinede geliyor o ses. Genelde de sağ önden. bir zararı da olmuyor sanırım. böyle devam edeceğiz.:hıh:

gokhan26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2 hafta önce 13.500 ytl ye 99 model vectra cd 2.0 aldım.
hemen zavolli marka lpg yi taktırdım. 160 ykr şehir içi yakıyor. kesinlikle tavsiye ederim.eskişehirde 1500 ytl ye takıyorlar 15 taksit..

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkanx' Alıntı:
Üstad bu hava alma olayı nasıl oluyor kim nerde yapıyor bi aydınlatsan ya dediğine göre benim de ihtiyacım var gibi:help:

kardeş takdırdığım ustaya götürdüm.benim depo küçük olduğu için 38 ytl ye doluyor.menzil kısa olduğundan hafta bir depo yiyorum.bende o yüzden götürdüm bakım yapsınlar diye onlarda havasını aldılar şimdi 42 YTL ye falan doluyor menzilde uzadı...

ylm09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıralı var kesinlikle taktırmanızı tavsiye ederim. 97 astra 1.6 16v araba benzinden daha seri ve daha iyi