lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi normal diyorum ya benimkide artmaya başladı 90 dan fazla yakmaya başaldım sebebini bilmiyorum ama ilk zamanlara göre arttı

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
aynen ya bende fitil oldum duruma bi ara pompacıya çıkışcaktım yani hava mı basıounz diye o derece...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bu istasyonların lpg diye hava bastığını anlamamız için bi teknik var mı ? :eek:

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Bu istasyonların lpg diye hava bastığını anlamamız için bi teknik var mı ? :eek:

zannetmiyom öle bi şansımızın olduğunu, aldığımız yere güvenmek haricinde bi şansımız yok bence, bende yol bilgisayarına yakın değerlerde lpg yakıyor ben o yüzden ordan kontrol ediyorum sizde yol bilgisayarındaki değerler nası?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bende özellikle lpg de iken yol bilg. kuduruyo resmen.Hafif gaza basmamla 17-18 lt lere fırlıyo,hatta 1 veya 2. viteslerde biraz yüklendiğim zaman rahatlıkla 30-40 lt leri görebiliyorum.Sırf bu yüzden sinirlerimi daha fazla bozmamak için ''kronometre yada gidilen yol'' göstergesini açıyorum.Benzinde ise daha insaflı araba.Mesela en basit örneği anlık tüketimi benzinde iken 0.8 - 0.9 ; lpg de ise 1.1 veya 1.2 gösteriyo çoğu zaman ... :eek: :( :mad:

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlık tüketime bende hiç bakmıyom çoook moral bozucu :D mesela 38.75lt lpg alıyom yol bigisarında toplam 37.5 lt yakıdı dediğinde bitiyo benim lpg

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Senin tank simit mi yoksa silindir olanlardan mı ?
( Bende simit tank var da en fazla 27-28 lt alıyo o açıdan ;) )
bende 60lık silindir tank var :D ama en fazla 48lt alıyo %80 muhabbetinden dolayı seninki galiba 35 lik simit