LPG KONUSUNDA YARDIM

Vet15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG KONUSUNDA YARDIM

Evet Astra J :)

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ATİKER OBD 2 TAKTIRAN ARKADAŞIM.uzun yol deneyiminizi lpg için paylaşır mısınız .özellikle araçta yüksek ısı hareret oluşacak mı birde ne kadar yakacak

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar italyandan şaşmayın aracıma landirenzo taktırdım yakında degerlerı paylasıcam bır baslık altında ınanlmıycak degerlee sımdıden sahıbım tamamen bıtsın depo yazıcamm lpg taktırırken tesadüf Marmara prıns bölge muhendıslerı vardı ıkı test araçlarına ayar yaptırıyolardı lafladık bıraz kahve fılan kesınlıkle ıtalyan markaları taktırın dedi ve ayrıca kendınız 10000 kmde bır sıbop kontrolü yaptırın kesınlılle arkanıza bakmayın dedı ve ayrıca adamların sıstemınde  aracında 3 adet kıt vardı hepsnı deniyoruz dedıler prıns landı ve ısmını hatırlayamadsgım bır marka ben landi gtavsıye eddyorum

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizim arcların lpg için subaplarından bahsettiniz mi onlara acaba?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
bizim arcların lpg için subaplarından bahsettiniz mi onlara acaba?

Evet gulduu resmen kahkaha attı dıyebılırım erıyor dıyınce kesınlıkle montajın cok onemlı oldgu yazılımların doğru yapılması gerektıgını ve dedgım gıbı 10.000 de bır sıbop kontrolunun arabayı cok cok uzun kmler normal benzınde kullnıyormus gıbı kullnılmasına olanak tanır dedı zengın fakır karımın tam olması yanıı

canciger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
ATİKER OBD 2 TAKTIRAN ARKADAşIM.uzun yol deneyiminizi lpg için paylaşır mısınız .özellikle araçta yüksek ısı hareret oluşacak mı birde ne kadar yakacak
bu sabah şanlıurfa merkezden gaziantep havalimanına gidip döndüm e90-karayolunu kullandım gidişte 100-130 km hızla gittim dönüşte 100 km hızı hiç geçmedim. gidiş dönüş toplam 67 tl lpg tüketimim oldu 330 km yol yaptım şuan için hiçbir sorun yok gibi görünüyor 20 kuruş yakıt tüektimi var  arabam benzine göre biraz daha sessiz çalışıyor. çekişte bi düşme söz konusu değil. arabada ısınma sorunu yok gibi emin olmak için ş.urfa döner dönmez arabayı stop etmeden tamircime göstersim bu motor ısısı normalmidir diye normaldir dedi bir sıkıntı yok. umarum bir sorun yaşamam. ilerleyen günlerde şehirçi yakıt tüketimini yazarım.

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

canciger link' Alıntı:
bugün 4000 km deki 1,6 115 hp 2012 model astra j aracıma atiker obd II taktırdım arıza lambası yanmadı ilk 100 km şehir içi mükemmel diyebilirim yarın 300 km uzun yol yapıcam uzun yol izlenimlerimi yazarım. 900 tl 12 taksit.

garanti hikayesine gidip 1600-2000 tl verirken iki kere düşünün derim verdikleri 2 yıl garanti boyunca zaten siz istesenizde o araca zarar veremezsiniz. hadi diyelim zarar verdiniz zaten adamlar sizden o parayı peşin peşin alıyorlar lpg takmadan önce bir kaç tane özel servise sordum ben bu araca lpg taktırdım diyelim ki bu araç iki yılda veya 20 bin veya 30 bin km de sübap erittim yaktım v.s masrafım ne olur 700 tl ile 1000 tl arası masraf çıkardılar. sizde bir kaç bu gün yerden sorun soruşturun öyle karar verin.
bugün brc-1550 tl aldesa 1650 -landirenzo 1400 tl -zavoli 1350 tl -atiker obd II 900 tl hepsiyle görüştüm hepsinden fiyat aldım.adamların hepsinin ortak konuştuğu laf bu araçlarda sübap erimesi olur ama öyle 20-30 bin km olması söz konu değil biz yüzlerce araca taktık kimse daha böyle bir şikayetle gelmedi böle bir şey olsa bile 70-80 binlerde olur ve o zamanda olsa bile siz 10 defa o parayı çıkarırsınız.

bana landirenzo ya 1600 tl + 400 tl yağlama sistemine fiyat verdiler. yağlama sistemi olmazsa garanti veremeyiz dediler. dediğiniz gibi 20-30 binlerde subap erimesi olmaz. ee bu araçla ben 2 yılda 50-60 bin yapamayacağıma göre.!! garantisiz taktırmak dahamı mantıklıdır? peki garantisiz taktırdıgımda ARACIM DAHA 1 HAFTALIK. motor kısmında lpg den bağımsız olarak bir arıza meydana gelirse opel servisi ne der? garanti dışı kalmış olur! astarı yüzünü gecermi?